2297

زشتم بودم به رومممم نیارین🤣🤣🤣 

عکس هم با موی صاف میزارم هم فر بگید کدوم قشنگ ترم 

سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2306

کو

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗کاربری دست سه نفره🙃
2050

چرا امروز همش زود میرسم تاپیک عکسا🙄

وزن اولیه 78.800☹️وزن فعلی ۶3🙄وزن هدف60💪 نه که دوستت نداشته باشم... نه ! فقط میترسم ازت‌... پیچیده‌ای ! همونقدر که نداشتنت سخته، داشتنت هم سخته ! همونقدر که بلدی منو بخندونی،بلدی اشکم رو در بیاری ! همونقدر که مهربونی،همونقدر هم بی تفاوتی ! همونقدر که بلدی امن باشی و آروم،ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره...!

بز بز

از لحاظ روحی نیاز دارم همزمان که اصفهان زندگی میکنم تهران هم باشم ، تو مشهد هرروز برم حرم امام رضا زیارت، عصر ها تو جنگل های گلستان چایی بخورم، بعد غروب خورشید از ساحل بوشهر رو ببینم و آخر شب هم تو کویر یزد ستاره ها رو ببینم ....   قشنگا برام صلوات می‌فرستید حالم خوب شه 🥲 اگه فرستادین بگین منم بفرستم براتون ❤
2051