2726

همه ی اعضای خانوادم ازدواج کردن حس میکنم همشون همراه همدم دارن وقتی ناراحتن با طرف مقابلشون حرف میزنن حل میکنن من هیچکسو ندارم دلداریم بده باهام حرف بزنه چ موق خوشحالی چ موق ناراحتی،اونا اگ از من ناراحت بشن با طرفشون میرن بیرون اینور اونور صحبت میکنن من نه تو خونم و تنها،کسایی ک میخان موج منفی بدن اصن نظر ندن حوصله موجای منفی اینجا رو‌دیگه ندارم فقط حالم بده

نه از ازدواج خوشم نمیاد

شاید به نظر برسه پادشاه،پادشاهی کند ،اما دراصل این ملکه است که هیئت مدیره رو اداره میکنه 😎          من میتوانم غرش سکوت یک زن را بشنوم (توماس سانکارا )      فمینسم مربوط به قوی تر کردن زنان نمیباشد زنان از قبل قدرتمند بوده اند این درباره تغییر برداشت جهانی درباره قدرت میباشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوست پیدا کن دوست خوب اینایی که گفتی میتونه مادر باشه میتونه دپست باشه الزاما نباید شوهر باشه

دیگه به دپست اعتمادی ندارم،پدرم فوت شده مامانم هم سنش بالاست نمیتونم هرچیزی بهش بگم غصه میخورخ

با اعضای خونوادت صمیمی شو من با مادرم خیلی راحتم باهم خیلی حرف می‌زنیم با خدا خیلی حرف بزن اینجوری هیچی غمگینت نمیکنه سعی کن یه تعداد دوست داشته باشی باهاشون رفت و آمد کنی ایشالا یه بخت خوب هم قسمتت میشه

چقد دلم یکیو میخاد همراهم باشه

واقعا به یه نفر احتیاج دارم 

به محبت و هم‌صحبتی جنس مخالف که سوای از خونوادم باشه 

اهل دوستی هم نیستم 

ولی همه فکر میکنن همین که لباسم نو باشه غذامم به راه نیاز دیگه ای ندارم، اینه که داغونم میکنه

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
دیگه به دپست اعتمادی ندارم،پدرم فوت شده مامانم هم سنش بالاست نمیتونم هرچیزی بهش بگم غصه میخورخ

دوست پیدا کن باور که مشکلت تو مجرد بودن  نیست مشکلت بیکاریو دوست نداشتنه  خیلیا متاهلن اما هیچی نمیتونن به شوهرشون بگن 

2706