2733
2734
عنوان

الان همه دارن شام میخورن؟

224 بازدید | 14 پست

یا هستین جواب منو بدین 

به مشاوره احتیاج دارم هم حال درون خودم خوب نیست هم با شوهرم مشکل دارم 

یه مشاور خوب یا مرکز مشاوره بهم معرفی کنید لطفأ 

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏

زنگ بزن به ۰۹۶۴۰ شماره۷ روانشناسی داره.فقط صبح زود ۹ اینا زنگ بزن.رایگانه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

هستم. دوستم تو یوسف آباد یه جا رو میشناسه خیلی تعریفشو میکرد اگه خواستی اسم و ادرس دقیقش رو میگیرم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زنگ بزن به ۰۹۶۴۰ شماره۷ روانشناسی داره.فقط صبح زود ۹ اینا زنگ بزن.رایگانه

قربونت برم عزیزم مشاوره حضوری میخوام

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
هستم. دوستم تو یوسف آباد یه جا رو میشناسه خیلی تعریفشو میکرد اگه خواستی اسم و ادرس دقیقش رو میگیرم

ممنون میشم عزیز دلم لطف میکنی بله میخوام 

ممنون میشم عزیز دلم لطف میکنی بله میخوام  

ازش میپرسم هر وقت جواب داد همینجا برات میذارم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
قربونت برم عزیزم مشاوره حضوری میخوام

اینم براشروع خوبه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2738
ازش نیپرسم هر وقت جواب داد همینجا برات میذارم

ان شاءالله زندگیت پر بشه از آرامش و خوشبختی 

ممنونم از دعای قشنگت

همینطور برای شما

اینم براشروع خوبه

شماره اش رو دارم قبلا زنگ زدم مشاوره گرفتم اما اونجوری که میخواستم پیش نمیره

قبلا حضوری میرفتم خوب بود 

گیسیا جان پرسیدم از دوستم گفت دکتر فرنوش رافعی ولی ادرسش عوض شده. گمونم تو سعادت اباده

گیسیا جان پرسیدم از دوستم گفت دکتر فرنوش رافعی ولی ادرسش عوض شده. گمونم تو سعادت اباده

قربون دستت برم من عزیز دلم لطف کردی 

همون اسمش باشه ادرسش پیدا میشه 

خدا بهتون سلامتی بده 

قربون دستت برم من عزیز دلم لطف کردی  همون اسمش باشه ادرسش پیدا میشه  خدا بهتون سلامتی بد ...

خواهش میکنم تنها کاری بود که ازم برمیومد

ان شالله کمکی به بهبود زندگیتون کنه❤️

خواهش میکنم تنها کاری بود که ازم برمیومد ان شالله کمکی به بهبود زندگیتون کنه❤️

❤❤❤🌹🌹🌹🌹

2706