2703
2553
عنوان

خانما ببینید توی برنجمون این چیه😥

| مشاهده متن کامل بحث + 26777 بازدید | 108 پست
اول  برنج  رو پاک کن . بعد بخیسون .اگر برنج خشک باشه ، و توش فظله موش پیدا بشه ، برنج پاک ...

من امروز نمیدونستم که

حین شستن جداشون کردم

برنج نجس نخورده بودم که حالا خوردم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادمه مشکی ریز بود.دوکی بودنش یادم نیست.ولی مامانم یه بار چندسال قبل بهم یاد داد حتما باید با دقت تم ...

چه کاریه

از اول فضله دار نباید خرید

منم نمیدونستم وگرنه هرگز

2720
الان توی عکس اون سفید سیاهه چیه؟ فضله گنجشکه؟ همه یه فضله ای کردن توی این برنج گوهی من

نمیدونم گلم.اما خب ما چند بار خریدیم داشت...الانم که از اسفند ماه برنج نخریدم.میدونم برات سخته.اما خب واقعا برای هرکسی پیش میاد این قضیه نگران نباش

#آبادان 🖤
نمیدونم گلم.اما خب ما چند بار خریدیم داشت...الانم که از اسفند ماه برنج نخریدم.میدونم برات سخته.اما خ ...

ممنونم از شما و همه ی خانمای مهربونی که نظرشونو گفتن

چه کاریه از اول فضله دار نباید خرید منم نمیدونستم وگرنه هرگز

واخب نمیدنستیم که فضله داره یانه.

یه جوری میگی انگار عمدا رفتیم گفتیم برنج فضله دار بده!

گفتم گاهی وقتا برنجا دارن فضله.

موفق باشی

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
2714
عزیزم ما دوازده ساله از کشاورز میخریم همیشه هم داشته.علت اینکه از کشاورز میخریم با اینکه شاید گرونتر ...

نمیدونم والا من تو عمرم چ خونه بابام چه خونه خودم همچین چیزی ندیدم،موش کوچیک دیدیم ازاین حشره ها ولی فضله نه

خدایا شکرت ❤️
شما بودی نگهش میداشتی؟یا میریختی؟

معلومه نگهش میداشتم

برنج نیم ساعت روی آتیش میپزه...قشنگ ضدعفونی میشه

فقط باید خوب پاکش کنی

برای من پیش اومده حشره دیدم ولی خوب شستم پاکش کردم

⚘خدایا شکرت❣
واخب نمیدنستیم که فضله داره یانه. یه جوری میگی انگار عمدا رفتیم گفتیم برنج فضله دار بده! گفتم گاهی ...

نه عزیزم اشتباه متوجه شدید

منظورم اینه که حالا که متوجه شدم همچین چیزی ممکنه وجود داشته باشه،پس موقع خرید دقت بیشتری از جهت فضله باید داشته باشم

معلومه نگهش میداشتم برنج نیم ساعت روی آتیش میپزه...قشنگ ضدعفونی میشه فقط باید خوب پاکش کنی برا ...

اره من خودم تجربه پروانه و ایزی داشتم،ولی این یکی دیگه...

ماهم شده برنج ایرانی گرفتیم توش فضله موش بودهتا خشکه اولش پاکش کن و جداشون کن

بعد بشور برای پخت

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  
اخه ما همیشه ایرانی میخریم،اولین باره پیش اومده

والا منم تا الان فضله موش تو برنج ندیدم  ولی همه میگن طبیعیه 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
2706