2726
عنوان

خانما ببینید توی برنجمون این چیه😥

| مشاهده متن کامل بحث + 26778 بازدید | 108 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من ندیدم تاحالا چراااا چندشم میشه چجوری بخورم اخه رنگ برنج هم یه مقدار تیره س

عیبی نداره.معمولا هست.ما معمولا از کشاورز مبخریم همیشه هست.فقط بدیش اینه باید پاک کنی.هیچ چیز وحشتناکی نیست.منم چندشم میشه واسه همین حسابی میشورم برنجو.بشوری رنگش سفید میشه.خیسش کن چند بار ابشو عوض کن

کی گفته اکثرا فضله دارن!!!!!

عزیزم ما دوازده ساله از کشاورز میخریم همیشه هم داشته.علت اینکه از کشاورز میخریم با اینکه شاید گرونتر بخریم به علت اینکه برنجش خیلی هم مجلسی نیست.اینه که پول مستقیم تو جیب کشاورز بره.برا همینم زیاد به فضله اش دقت نمیکنیم.از هر کشاورزی هم خریدیم داشته

عیبی نداره.معمولا هست.ما معمولا از کشاورز مبخریم همیشه هست.فقط بدیش اینه باید پاک کنی.هیچ چیز وحشتنا ...

چرا من انقد حساس شدم،اونا کف دستم بودن دلم میخواد دستمو قطع کنم 

امروز منکه نمیدونستم،اول خیس کردم بعد شستم و این هارو جدا کردم،من کلی شستم تا سفید شد ابش

اول  برنج  رو پاک کن . بعد بخیسون .اگر برنج خشک باشه ، و توش فظله موش پیدا بشه ، برنج پاک هست .اما اگه برنج رو بشورید و بعد متوجه فظله موش شدید ، برنج نجس هست.  حتی اگه بعد از پخت برنج متوجه شدید نجس هست 

عادیه توی برنج ایرانی کامل پاک کن بشور بذار یه ساعت خیس بشه داخلش آبلیمو و نمک بزن اگه میخای برن ...

بعد پخت سفید میشه خودش

شوهرم راضی نمیشه پس بدیم😖

دقیقا شبیه اون مشکی دوکی شکل ها بود؟ خوردینش؟

یادمه مشکی ریز بود.دوکی بودنش یادم نیست.ولی مامانم یه بار چندسال قبل بهم یاد داد حتما باید با دقت تمیز کنم.و اگه با فضله برنج خیس بخوره دیگه نباید خورد.ولی اگه پاک کنی و تمیز بشوری مشکلی نداره.نکران نباش.

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
2706