2726
عنوان

خانما ببینید توی برنجمون این چیه😥

26779 بازدید | 108 پست

سه ماهه بخاطر فشار قسط هامون برنج نداشتیم،

دیروز بالاخره خریدیم،امروز موقع شستنش دیدم داخلش از ایناس،شوهرم میگه فضله موش هست!

ای خدا تو این گرونی

چکار کنم

عکسو میذارم ببینید

گذاشتی لایک کن

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من/چه جنونی،چه نیازی،چه غمیست/یا نگاه تو،که پر عصمت و ناز/بر من افتد،چه غذاب و ستمیست/دردم این نیست ولی/دردم این است که من بی تو دگر/از جهان دورم و بی خویشتنم/تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای اره فضله موشه .چقدر گرفتید چندکیلو؟؟؟

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من/چه جنونی،چه نیازی،چه غمیست/یا نگاه تو،که پر عصمت و ناز/بر من افتد،چه غذاب و ستمیست/دردم این نیست ولی/دردم این است که من بی تو دگر/از جهان دورم و بی خویشتنم/تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم
ده کیلو،شد هفتصد تومن

پس بدید خب

عزیزم   برنج تا خشکه اشکال نداره فضله توش باشه       تمیز پاک کن بعد خوب بشور  چند بار آب روش رد کن     اگر بپزی بد میشه 

مپندار ؛ ای در خزان کشته جو      که گندم ستانی به وقت درو
2706