2297
عنوان

خانما ببینید توی برنجمون این چیه😥

| مشاهده متن کامل بحث + 26671 بازدید | 108 پست
عیبی نداره.معمولا هست.ما معمولا از کشاورز مبخریم همیشه هست.فقط بدیش اینه باید پاک کنی.هیچ چیز وحشتنا ...

چرا من انقد حساس شدم،اونا کف دستم بودن دلم میخواد دستمو قطع کنم 

امروز منکه نمیدونستم،اول خیس کردم بعد شستم و این هارو جدا کردم،من کلی شستم تا سفید شد ابش

تنها آرزوم قبولی توی آزمون استخدامی هست،ینی میشه یه روز  بیام اینجا و با خوش حالی تاپیک قبولیم رو بزنم...به امید خدا...برام دعا کنید...مرسی💖

اول  برنج  رو پاک کن . بعد بخیسون .اگر برنج خشک باشه ، و توش فظله موش پیدا بشه ، برنج پاک هست .اما اگه برنج رو بشورید و بعد متوجه فظله موش شدید ، برنج نجس هست.  حتی اگه بعد از پخت برنج متوجه شدید نجس هست 

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

عادیه توی برنج ایرانی کامل پاک کن بشور بذار یه ساعت خیس بشه داخلش آبلیمو و نمک بزن اگه میخای برن ...

بعد پخت سفید میشه خودش

شوهرم راضی نمیشه پس بدیم😖

تنها آرزوم قبولی توی آزمون استخدامی هست،ینی میشه یه روز  بیام اینجا و با خوش حالی تاپیک قبولیم رو بزنم...به امید خدا...برام دعا کنید...مرسی💖
دقیقا شبیه اون مشکی دوکی شکل ها بود؟ خوردینش؟

یادمه مشکی ریز بود.دوکی بودنش یادم نیست.ولی مامانم یه بار چندسال قبل بهم یاد داد حتما باید با دقت تمیز کنم.و اگه با فضله برنج خیس بخوره دیگه نباید خورد.ولی اگه پاک کنی و تمیز بشوری مشکلی نداره.نکران نباش.

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
2306
اول  برنج  رو پاک کن . بعد بخیسون .اگر برنج خشک باشه ، و توش فظله موش پیدا بشه ، برنج پاک ...

من امروز نمیدونستم که

حین شستن جداشون کردم

برنج نجس نخورده بودم که حالا خوردم😭

یادمه مشکی ریز بود.دوکی بودنش یادم نیست.ولی مامانم یه بار چندسال قبل بهم یاد داد حتما باید با دقت تم ...

چه کاریه

از اول فضله دار نباید خرید

منم نمیدونستم وگرنه هرگز

اره سفید میشه....خیالت راحت

الان توی عکس اون سفید سیاهه چیه؟

فضله گنجشکه؟

همه یه فضله ای کردن توی این برنج گوهی من

الان توی عکس اون سفید سیاهه چیه؟ فضله گنجشکه؟ همه یه فضله ای کردن توی این برنج گوهی من

نمیدونم گلم.اما خب ما چند بار خریدیم داشت...الانم که از اسفند ماه برنج نخریدم.میدونم برات سخته.اما خب واقعا برای هرکسی پیش میاد این قضیه نگران نباش

#آبادان 🖤
2050
نمیدونم گلم.اما خب ما چند بار خریدیم داشت...الانم که از اسفند ماه برنج نخریدم.میدونم برات سخته.اما خ ...

ممنونم از شما و همه ی خانمای مهربونی که نظرشونو گفتن

چه کاریه از اول فضله دار نباید خرید منم نمیدونستم وگرنه هرگز

واخب نمیدنستیم که فضله داره یانه.

یه جوری میگی انگار عمدا رفتیم گفتیم برنج فضله دار بده!

گفتم گاهی وقتا برنجا دارن فضله.

موفق باشی

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
عزیزم ما دوازده ساله از کشاورز میخریم همیشه هم داشته.علت اینکه از کشاورز میخریم با اینکه شاید گرونتر ...

نمیدونم والا من تو عمرم چ خونه بابام چه خونه خودم همچین چیزی ندیدم،موش کوچیک دیدیم ازاین حشره ها ولی فضله نه

خدایا شکرت ❤️
شما بودی نگهش میداشتی؟یا میریختی؟

معلومه نگهش میداشتم

برنج نیم ساعت روی آتیش میپزه...قشنگ ضدعفونی میشه

فقط باید خوب پاکش کنی

برای من پیش اومده حشره دیدم ولی خوب شستم پاکش کردم

⚘خدایا شکرت❣
واخب نمیدنستیم که فضله داره یانه. یه جوری میگی انگار عمدا رفتیم گفتیم برنج فضله دار بده! گفتم گاهی ...

نه عزیزم اشتباه متوجه شدید

منظورم اینه که حالا که متوجه شدم همچین چیزی ممکنه وجود داشته باشه،پس موقع خرید دقت بیشتری از جهت فضله باید داشته باشم

معلومه نگهش میداشتم برنج نیم ساعت روی آتیش میپزه...قشنگ ضدعفونی میشه فقط باید خوب پاکش کنی برا ...

اره من خودم تجربه پروانه و ایزی داشتم،ولی این یکی دیگه...

ماهم شده برنج ایرانی گرفتیم توش فضله موش بودهتا خشکه اولش پاکش کن و جداشون کن

بعد بشور برای پخت

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  
اخه ما همیشه ایرانی میخریم،اولین باره پیش اومده

والا منم تا الان فضله موش تو برنج ندیدم  ولی همه میگن طبیعیه 

در تاپیک های مربوط به حجاب آدم میفهمه که هیچ اطلاعی از پوشش کشورها ندارید و فقط داستان سرایی میکنید شماها از پوشش ترکیه  و لبنان و عراق و کویت و تمام کشورهای حاشیه خلیج فارس فقط ذهنیت عربستان سعودی 5سال پیش رو دارید و صد البته ترکیه کشور اروپایی نیست آنقدر نگید رفتید اروپا ترکیه 🤌🏻
2051