2204
عنوان

خانما ببینید توی برنجمون این چیه😥

26671 بازدید | 108 پست

سه ماهه بخاطر فشار قسط هامون برنج نداشتیم،

دیروز بالاخره خریدیم،امروز موقع شستنش دیدم داخلش از ایناس،شوهرم میگه فضله موش هست!

ای خدا تو این گرونی

چکار کنم

عکسو میذارم ببینید

تنها آرزوم قبولی توی آزمون استخدامی هست،ینی میشه یه روز  بیام اینجا و با خوش حالی تاپیک قبولیم رو بزنم...به امید خدا...برام دعا کنید...مرسی💖

گذاشتی لایک کن

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من/چه جنونی،چه نیازی،چه غمیست/یا نگاه تو،که پر عصمت و ناز/بر من افتد،چه غذاب و ستمیست/دردم این نیست ولی/دردم این است که من بی تو دگر/از جهان دورم و بی خویشتنم/تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اره فضله موشه .چقدر گرفتید چندکیلو؟؟؟

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من/چه جنونی،چه نیازی،چه غمیست/یا نگاه تو،که پر عصمت و ناز/بر من افتد،چه غذاب و ستمیست/دردم این نیست ولی/دردم این است که من بی تو دگر/از جهان دورم و بی خویشتنم/تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم
2306
وای اره فضله موشه .چقدر گرفتید چندکیلو؟؟؟

ده کیلو،شد هفتصد تومن

تنها آرزوم قبولی توی آزمون استخدامی هست،ینی میشه یه روز  بیام اینجا و با خوش حالی تاپیک قبولیم رو بزنم...به امید خدا...برام دعا کنید...مرسی💖
2050
ده کیلو،شد هفتصد تومن

پس بدید خب

گونی برنج سوراخ بود

نه

خب با گونی سوراخ نمی‌فروشند که

عزیزم   برنج تا خشکه اشکال نداره فضله توش باشه       تمیز پاک کن بعد خوب بشور  چند بار آب روش رد کن     اگر بپزی بد میشه 

مپندار ؛ ای در خزان کشته جو      که گندم ستانی به وقت درو
خب اکثر برنجهای ایرانی فضله داره برنجو اول پاک کن بعد بشور دیگه

من تا حالا ندیدم چرا

دارم سکته میکنم

بعد سه ماه رفتیم برنج بخریم،اونم انقد گرون،

چیز خاصی نیست.اکثرا تو برنجا هست.باید تمیز پاک کنی و تمیز بشوری

من ندیدم تاحالا چراااا

چندشم میشه

چجوری بخورم اخه

رنگ برنج هم یه مقدار تیره س

فکر کنم فضله موش هست. باید برنج رو کامل پاک کنی بعد بشوری چون وقتی خیس بشه برنج رو نجس میکنه و اگه ت ...

اخه شما بودی اینو میخوردی؟

2051