2726
عنوان

ميخوام برم سوپري يه چيزي بگيرم برا خوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 27 پست
بستنی پاستیل لواشک نوتلا چیپس پفک کیک پسته بادوم شوکولات یه عالمه چیز برو مغازه هر کدوم دلت خواس بگی ...

اصلا نميدونم چي بگيرم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بری ت مغازه میبینی چن تا چیز میگیری اگ گشنته کیک بگیر

اوكي ممنون عزيزم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

اگه برا شام میخوایی که خوب برو یه الویه یا تن ماهی بگیر بیار با مامانت بخور اگه تنقلات میتونی تخمه و لواشک یا چیپس و دوغ یا کرانچی و چیپلت یا ازین بیسکوییت رژیمیا با تخم شربتی بگیر بیاز خودتون باابلیمو درستش کنید با بیسکوییتا بخورید

با میل خودم کاربریم تعلیق میشه.خوبی بدی دید حلال کنید،ببخشید.خدافظ
2728
اگه برا شام میخوایی که خوب برو یه الویه یا تن ماهی بگیر بیار با مامانت بخور اگه تنقلات میتونی تخمه و ...

مرسي عزيزم معلومه مثل خودم شكمويبا

تولوخدا کرانچی بگیر 🍬🍫🍰

باشه اونم ميگيرم 😂

از کجا معلومه؟؟🤔🤔 ولی اره شکموام وتپل😅😅😂😂

از سليقه غذاييت گفتم. منم شكمو و تپلم

اگه برا شام میخوایی که خوب برو یه الویه یا تن ماهی بگیر بیار با مامانت بخور اگه تنقلات میتونی تخمه و ...

خخخخ چ پیشنهادای خوبی میدی تو بیارفیق خودم شو 😂میریم تا ۹۰ کیلو 😘😍

وزن اولیه ۷۵ وزن فعلی ۶۷  قد ۱۷۰ 💜درمن چه میگذرد وقتی جهان درگذراست ✌💜
خخخخ چ پیشنهادای خوبی میدی تو بیارفیق خودم شو 😂میریم تا ۹۰ کیلو 😘😍

آره خيلي هوس انگيزه پيشنهادش