2204

چي بگيرم به نظرتون؟دلم يه چيزي ميخواد نميدونم چي

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ساندویچ‌اماده

اروم میکنی حال بد منو میدونی تو تکی اروم‌جونه من😍😍چشام خیره به چشای تو میشه عاشقت میشم تو نگات درمون من🥰🥰 خودت میدونی اینقده میخوامت هیشکی ندیدم رو دست من بخوادت😇😇زدم رو دست عاشقای شهر اروم جون من قلب من فداته💕💕💕💕💕

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306
برو ساندویچی

آخه برا مامانمم ميخوام اون اهل ساندويچ نبس

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2050

بستنی پاستیل لواشک نوتلا چیپس پفک کیک پسته بادوم شوکولات یه عالمه چیز برو مغازه هر کدوم دلت خواس بگیر 

به قول چارلی چاپلین؛شاید زندگی اون جشنی نباشه که تو آرزوشو میکردی ولی حالا که بهش دعوت شدی تا میتونی زیبا برقص .💚🌱                                  
هات داگ دیروز خریدم ۷۰ تومن

آره لامصب خيلي گرونه

بستنی پاستیل لواشک نوتلا چیپس پفک کیک پسته بادوم شوکولات یه عالمه چیز برو مغازه هر کدوم دلت خواس بگی ...

اصلا نميدونم چي بگيرم

اصلا نميدونم چي بگيرم

بری ت مغازه میبینی چن تا چیز میگیری اگ گشنته کیک بگیر

به قول چارلی چاپلین؛شاید زندگی اون جشنی نباشه که تو آرزوشو میکردی ولی حالا که بهش دعوت شدی تا میتونی زیبا برقص .💚🌱                                  
بری ت مغازه میبینی چن تا چیز میگیری اگ گشنته کیک بگیر

اوكي ممنون عزيزم

اگه برا شام میخوایی که خوب برو یه الویه یا تن ماهی بگیر بیار با مامانت بخور اگه تنقلات میتونی تخمه و لواشک یا چیپس و دوغ یا کرانچی و چیپلت یا ازین بیسکوییت رژیمیا با تخم شربتی بگیر بیاز خودتون باابلیمو درستش کنید با بیسکوییتا بخورید

با میل خودم کاربریم تعلیق میشه.خوبی بدی دید حلال کنید،ببخشید.خدافظ
اگه برا شام میخوایی که خوب برو یه الویه یا تن ماهی بگیر بیار با مامانت بخور اگه تنقلات میتونی تخمه و ...

مرسي عزيزم معلومه مثل خودم شكمويبا

2051