2703
2553
عنوان

زن و شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1654 بازدید | 51 پست
مادرم ک ازش میترسه

شوهرم پشتشه.میگه خاهرت بهتره.زن زندگیزندگی. خاهرت هیچوقت دروع نمیگه گفتم .خاهرم حسودی میکنه از جهیزیه از ازدواجم .بخدا با اینکه ازدواجم ناموفق بود .بجا اینکه مارو نزدک بهم کنه دورتر میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میگه بابا رو بد بخت کردی. گفتم با سه سماور و استکان بد بخت شده.اونوقت برا دوست پسر تو ماشین  گر ...

چ جوری بابات برای دوس پسر دخترش اینکارارو کرده 

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
2456
شوهرم پشتشه.میگه خاهرت بهتره.زن زندگیزندگی. خاهرت هیچوقت دروع نمیگه گفتم .خاهرم حسودی میکنه از جهیزی ...

وا خو بگو میخوای بیا برو اونو بگیر

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
2714
میگه بابا رو بد بخت کردی. گفتم با سه سماور و استکان بد بخت شده.اونوقت برا دوست پسر تو ماشین  گر ...

😐 بابات رفته واسه دوست پسر خواهرت خونه و ماشین گرفته؟ مارو چی فرض کردی؟

ما دیر آمدیم یا زود هر چه بود به موقع نیامدیم 
😐 بابات رفته واسه دوست پسر خواهرت خونه و ماشین گرفته؟ مارو چی فرض کردی؟

بخدا راست میگم.خواهرم اولش دزدیده.طلایی من و مادرم رو فروخت ۳ سال پیش ماشین وخونه گرفت.پدرم هم به خاهرم چیزی نگفت.گفت اشکال نداره.ولی برا من یه سماور و استکان گرفتن.کلی ادیتم میکنن

عزیزم سرکار برو خودت جهیزیه ات بخر پول از مامانت هم نگیرکه خواهرت حسودی کنه

شوهرم ن میزاره گوشی دستم باشه.ن بیرون میبره. ن میزاره با مادرم جایی برم. ن عروسی ن مهمانی. سرکار هم نمیزاره.کلاس هم نمیزاره.پولم نمیده.خسته شدم من زندانی شدم رسما

بخدا راست میگم.خواهرم اولش دزدیده.طلایی من وادارم رو فروخت ۳ سال پیش ماشین وخونه گرفت.پدرم هم به خاه ...

ببین اصلا ممکن نیست خانواده ای پشت یه همچین دختری در بیان و حرفاشو باور کنن ولی اون یکی دخترشون که خیلی مظلومو خوبه رو اذیت کنن ، دیگه شوهرت نمیشنایتش مادر پدرت که میشناسنش دختری که ازشون دزدی میکنه خب دروغ گفتن که براش راحتتره چجوری حرفای اونو باور میکنن ولی تورو نه؟

ما دیر آمدیم یا زود هر چه بود به موقع نیامدیم 
ببین اصلا ممکن نیست خانواده ای پشت یه همچین دختری در بیان و حرفاشو باور کنن ولی اون یکی دخترشون که خ ...

نمیدونم چرا.همش بهم میگه تو بچه مامان بابا نیستی.شک میکنم.ولی اسمم تو شناسنامشون هست

2706