2726

بچه ها من چون چادریم فکر کردم اگه مشکی باشه ساکش خیلی برام بهتره. حقیقتا رفتم بخرم دیدم شبیه کیفی هست ک داشتم..

حالا شما بگید این کیف میتونه به عنوان کیف وسایل نوزاد باشه یا برم بخرم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مهم اینه که جادار باشه   ظاهرش فرقی نداره 

ولی طرح هایی با رنگ سنگین هم وجود داره  

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)

چرا مشکی؟

منم‌چادریم سبز یشمی گرفته بودم 

الان که بچم پنج سالش هست هنوزم استفاده میکنم

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بستگی داره چقد وسیله بخوای جابجا کنی باهاش

مثلا بچت شیرخشکی باشه، باید شیر خشک و آبجوش و دستمال و شیشه شیر و پوشک و دستمال مرطوب و زیرانداز و ی دست لباس زاپاس جا بشه تو کیف

ولی اگه شیر مادر فقط میخوره

میتونی تو این کیفم وسایلش جابدی

من خودم تو کیف دستی معمولیم

ی زیرانداز کوچیک و ی بسته دستمال مرطوب کوچیک و دستمال معمولی و دوتا پوشک و ی دست لباس زاپاس برا بچه هام وقتی شیرخوره بودن، میزاشتم

2706