2410
2553
عنوان

ای بابا پس اینا که شوهر دکتر میکنن چیکارن مگه خودشون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6218 بازدید | 167 پست

عزیزم فقط شانس بخت داشته باشی یکی میشناسم  دخترا مشکل روانی داشت وضح مالی خوبی نداشت   قیافه ای نداشت  رفت  پیش دکتر  خانم دکتره  اینو برای پسرش میگیره  حالا  دختره  بهترین ماشین زیر پاشه  عمل زیبای کرده 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قانون و قاعده مشخصی نداره اصلا. من خودم دکتر داروسازم همسرم دکترای مهندسی.

یا مثلا بعضی پسرای همکلاسیم زناشون پرستار، گرافیست و... ( همچین به درد بخورم نبودن پسرا)

فکر نکن خیلی چیز خاصی ان. اتفاقا به درد نمیخورن.

2720
🙄🙄🙄پزشک عمومی بوده یا متخصص؟ شاید مامایی خونده

نمیدونم فامیل دوره حالا چه فرقی داره چون مامایی خونده باید بشینه خونه بلاخره دکتر بود

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       

واحد بالامون زن دوم دکتره کیف میکنه برا خودش دکتر هفته ای یه بار یه شب میاد میره بعضی وقتام ماهی یه بار ولی انقد خوب ساپورتش میکنه دوتا ماشین گذاشته براش

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
2714

فامیل ما وضع مالی و تحصیلات عالی داشت بایه متخصص ازدواج کرد ولی بعد چندسال دکتره بامنشیش خیانت کردن مجبورشد جداشه و بچه داش دیگه ازدواج نکرد

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰

اگه به خوشگلی باشه که هزارتا خوشگل تر از هرکسی توی خیابون ریخته و با افزایش سن هم تا خدی کم میشه جذابیت هرکسی

من زیاد دیدم پزشکانی که زن غیر پزشک میگیرن ولی خب یا دختره خیلی کوچیکتره یا امتیاز خیلی خاصی داره مثلا خانواده ی مشهور یا وضع مالی عالی یا دلایل این مدلی

شوهر دزشک چیز خیلی خاصی نیستا،از دور خوب ب نظر میاد

حالا چه اصراری داری طرف دکتر باشه ؟ یه عمر خودش و خانوادش از بالا بهت نگاه کنن که پسر ما دکتر بود و شانس آوردی گرفتت و این حرفا 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
ای وای نخواستم😐😬چجوری اشنا شدن عاشق عمت شد؟ 

ارهههه شدید

مدام قربون صدقه اصن عشقشون زبانزد بود😂کتاب شوهرشو وا میکردی همه جاش اسم عممو نوشته بود ولی خب زن گرف و گفت باید بیاد طبقه بالای خونمون زندگی کنه

با مردم عادی هم ازدواج میکنن خودم دیدم چن مورد که خانم خانه دار هس

میشه بیاین تاپیک آخرم حالم بده خیلی😔💔

قیافه من وقتی میبینم ۱۰ تا اعلان دارم باز میکنم و میبینم همش لایکه و کسی تگم نکرده :                      از چوپانی پرسیدند روزگار چگونه است؟ گفت: از روزگار چیزی نمیدانم اما پشم های گوسفندانم را که چیدم دیدم نیمی از آنها گرگ اند. :)           دیدی یه سریا اینجا الکی بت میپرن و پاچه میگیرن...با اینا کار نداشته باشین اینا عقده دارن و بهتون حسودی میکنن😉
2706