2726
عنوان

از روش تقلب هاتون بگید توی مدرسه و اینا 😉😉و خاطرات مدرسههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 17577 بازدید | 1722 پست
من یه قران کوچولو داشتم اون تو مینوشتم بعد میبردم سر جلسه میگفتم میشه قران بخونم تا امتحان شروع بشه ...

یا خددددددددددددددددددددا تو دیگه کی هستی            اسکار خفن ترین تقلب میرسه به تو بااختلاف  

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
من مدرسم و جزء تقلب بده هام. ولی فردا امتحان ریاضی کسی بیاد برا تقلب سر فحش رو میگیرم بهش😆😁 هیچوق ...

سلام بچه مثبت عزیز تقلب بکنی نکنی یکیه حالشو ببر

زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونجاواقعا شمال هست    چقد دلم میخواد مسافرت برم رشت. من مازندرانیم عزیزم.

آره 

بیا بهمون افتخار بده البته من که نیستم الان ولی کلبه درویشی دارم بری 💋🥺

وای مازندران رامسر رفتم و نمک آبرود

2728
بهش گفتم سلام استاد رو قیافمو کج کردم 😂😂 میگه چیه خودت فهمیدی تو خونه استاد نیستم زن ذلیل ام  ...

ولی تام ب زن ذلیلا نمیخوره بگو حداقل بخاطر لقبت ابهتتو حفظ کن🥲😂💔

ناامید کردن کسی که نیاز ب حرفای امیدوار کننده داره کار شاخی نیست اگه جرعت داری انگیزه ی پرواز بده بهش :)......بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کار هایی که انجام داده اید... پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آب های آزاد برانید و خطر کنید،  جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید♕^_^
بهش گفتم سلام استاد رو قیافمو کج کردم 😂😂 میگه چیه خودت فهمیدی تو خونه استاد نیستم زن ذلیل ام  ...

بعد۶سال دوری از درس  فقط ثبت نام کنم خیالم جمع میشه همش میترسم یهو اکی نشه ونرم.میخواییم حضوری بریم دانشگاه ببینیم چی به چیه.خیلی ممنونم ازتون انشالله همیشه کنارهم خوشبخت باشین همراه باسلامت روح وجسم.

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
جررررررر🤣🤣🤣🤣🤣🤣 اونم ی راهشه دیگه 😂💔

بله بله 😂

تعارف نکن 😂 بگو زنگ بزنم حضوری ببینی 

بزار الان به مامانت میگم 😂😂😂

آدم حسابی نبود بشین بدمو بگو بره ها😂😂

باشه دوتا هم خودم اضافه می کنم من میگم خیلی عصبی ای تو برو تو قرار اول دستشو گاز بگیر 😂😂

من یه قران کوچولو داشتم اون تو مینوشتم بعد میبردم سر جلسه میگفتم میشه قران بخونم تا امتحان شروع بشه ...

از قرآن سو استفاده ندیده بودم ماشاالله ایده دست مریزاد 😂😂

بله بله 😂 تعارف نکن 😂 بگو زنگ بزنم حضوری ببینی  بزار الان به مامانت میگم 😂😂😂

هیییییع توبه توبه اون تسبیح من کو🙄

ناامید کردن کسی که نیاز ب حرفای امیدوار کننده داره کار شاخی نیست اگه جرعت داری انگیزه ی پرواز بده بهش :)......بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کار هایی که انجام داده اید... پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آب های آزاد برانید و خطر کنید،  جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید♕^_^
2706