2726
عنوان

از روش تقلب هاتون بگید توی مدرسه و اینا 😉😉و خاطرات مدرسههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 17575 بازدید | 1722 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله صدرصد فقط نمی دونم چرا نصفتون با ... شکن کسب می کنید 😂

جررررررر🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اونم ی راهشه دیگه 😂💔

ناامید کردن کسی که نیاز ب حرفای امیدوار کننده داره کار شاخی نیست اگه جرعت داری انگیزه ی پرواز بده بهش :)......بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کار هایی که انجام داده اید... پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آب های آزاد برانید و خطر کنید،  جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید♕^_^
باشه دیر تر میگم که ببرتت 😎😌😂

آدم حسابی نبود بشین بدمو بگو بره ها😂😂

ناامید کردن کسی که نیاز ب حرفای امیدوار کننده داره کار شاخی نیست اگه جرعت داری انگیزه ی پرواز بده بهش :)......بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کار هایی که انجام داده اید... پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آب های آزاد برانید و خطر کنید،  جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید♕^_^
2728

من یه قران کوچولو داشتم اون تو مینوشتم بعد میبردم سر جلسه میگفتم میشه قران بخونم تا امتحان شروع بشه همه هم میگفتن چه بچه خوبی میگفتن اره😂😂 بعی امتحانمم که تا نصف مینوشتم میگفتم تموم کردم میرفتم سر قران جوابارو پیدا میکردم مینوشتم همه درسا حتی ریاضی

برای چیزی که می‌خوای تلاش کن نه آرزو ⭐🌿 دانشجوی دندانپزشکی❤👸

من اهل تقلب نبودم ولی راهنمایی معلم زبان نیگفت ردینگ خفظ کنید از بربنویسد موقع تیکته منم ردینگ داخل کاغذ امتحان مینوشتم سرجلسه بعد کلمه تظاهر به نوشتن میکردم فقط ردیف اخر حفظ میکردم مینوشتم تمام این اولین تقلب من بود واخری هندسه بود سه تا مثلث بود حوصله نداشتم میدونستم یکیش میدن منم تمام روشها نوشتم داخل کاغذ بردم سر امتحان پایان ترم بعد دادن برگه هرچی دنبال کاغذ تقلبم گشتم پیدا نکردمش فکر کنم افتاد پایین نفر پشت سری برداشت فیض برد

توی کاغذ توی جامدادی

روی دسته میز روی دست یا پاهامون برگه به طرف دوستمون می گیریم جا به جا می کنیم روی برگه می نویسیم جواب رو از کلاس های دیگه می گیرم از توی کیف معلم کش می ریم 

کلکسیون تقلب هست کلاس ما😂😂😂

بزا قبول شم چش لوکیشن میفرستم برات😂😂 ایشالا، قدمت رو جف چشام❤😘

سریع بفرستیا 😂✋🏻

وای چه زبون می‌ریزه من با این سنم بلد نیستم یه چیز بگم بخندیم 

شب خاستگاریم بود بعد مادر شوهرم امد گفت که چه خانم تر شدی منم گفتم ممنون سلام میرسونم

زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸
توی کاغذ توی جامدادی روی دسته میز روی دست یا پاهامون برگه به طرف دوستمون می گیریم جا به جا می کنیم ...

ماشاالله دلاور کم نیاری 😂😂

دمت گرم 😂

سلام استاد.ممنونم محساجان میرزابنویس خوبیم فکمم خوب کار میکنه.دعا کن برمممممم فقط برم برا ادامه تحصی ...

بهش گفتم سلام استاد رو قیافمو کج کردم 😂😂

میگه چیه خودت فهمیدی تو خونه استاد نیستم زن ذلیل ام 

میگه احسنت بر شما 

واییی خدا رو شکر شوهرت قبول کرده 

میگه از ترم جدید ثبت نام دانشگاهی که میخوای بری بزن گوگل میاره از چه تاریخی تا چه تاریخی چون ثبت نام متفاوت هست

سریع بفرستیا 😂✋🏻 وای چه زبون می‌ریزه من با این سنم بلد نیستم یه چیز بگم بخندیم  شب خاستگاری ...

همون اولین روز ک رفتم دانشگا ی لوکیشن برات میفرستم اوکیه؟! 😂😂

دیه ما ای زبونم نداشتیم ک زندگی تلخ اندر تلخ میشد اصن زندگی بخاطر زبون من جریان داره😐💔😂😂

جییییییییییییییغ🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وای خدا😂😂😂😂😂آخه چرااااا🥲😝😝 سوتی ب این بزرگییییی🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2706