2737
2734
عنوان

از روش تقلب هاتون بگید توی مدرسه و اینا 😉😉و خاطرات مدرسههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 17585 بازدید | 1722 پست
جان جان🤌😂 میگم چرا جذبت شدمممممم چون من عاشق شمالیااااامممم😍 بانو منم بچه تبریزم 😁

وای خیلی خوب بودن من الکی زنگ میزدم مهران همه رو می‌پرسیدم بهشون جواب میدادم جلسه بعد همه میگفتن استاد بگید خانومتون بیان 😂😌

وای من چه گیرایی دارم منم خیلی دوشت دالم

هر وقت دوست داشتی بهم بگو من بهت کلید کلبه جنگلی میدم استراحت کن اونجا 

اع من تبریز رفتم کوفته قل قلی هم خوردم

پارک ال گلی توی تبریزه ؟

زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدانکنهههههههه ای چ حرفیه🥲 آفریـــــن من کنجکاوم بلاخره یکی درک کرد🥺❤😂

چشم دیگه تکرار نمیشه

اصلا همه هستن به روت نمیارن بعدشم تو قراره پزشک بشی باید بیشتر بدونی 😂

2728
وای خیلی خوب بودن من الکی زنگ میزدم مهران همه رو می‌پرسیدم بهشون جواب میدادم جلسه بعد همه میگفتن است ...

جااان جااان تو فقط مراقب وایسا😍😂

قربونت برم مهربون🤍😁

نوش جونت😘

آره تو تبریزه

هر موقع بیای خودم میام همه جا رو میگردونمت😁

ناامید کردن کسی که نیاز ب حرفای امیدوار کننده داره کار شاخی نیست اگه جرعت داری انگیزه ی پرواز بده بهش :)......بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کار هایی که انجام داده اید... پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آب های آزاد برانید و خطر کنید،  جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید♕^_^
چشم دیگه تکرار نمیشه اصلا همه هستن به روت نمیارن بعدشم تو قراره پزشک بشی باید بیشتر بدونی 😂

آره والا دارم علم و دانش کسب میکنم😌

ناامید کردن کسی که نیاز ب حرفای امیدوار کننده داره کار شاخی نیست اگه جرعت داری انگیزه ی پرواز بده بهش :)......بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کار هایی که انجام داده اید... پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آب های آزاد برانید و خطر کنید،  جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید♕^_^
دمت گرم.خب پس خوبه.میخوام آزاد راوانشناسی بخونم ازهمسرت میپرسی خوبه یانه چجوریاس؟

اول گفت سلام خانم مشاور آینده

میگه که الان اوضاع دانشگاه آزاد ها همه برابر شده اساتید در یه سطح هستن اما رقابت دانشجو ها هست که دانشگاه رو بالا پایین کرده

میگه بستگی به خودتون داره و میگه که اگه خب نکته برداری کنی حتماً موفق میشی 

2738
شک نکن 😂

پیدا شد همون اول نگو ک خرم کنه بزا یکم بگذره بعد🤧🤣🤣🤣💔

جااان جااان تو فقط مراقب وایسا😍😂 قربونت برم مهربون🤍😁 نوش جونت😘 آره تو تبریزه هر موقع بیای خ ...

آدرس دانشگاهت رو بگو که اومدم 

نشی بمونی 

آخ جون بچه بودم رفتم. ماچ بهت چشم حتماً میام سر وقتت شیطون بلا 😂

آدرس دانشگاهت رو بگو که اومدم  نشی بمونی  آخ جون بچه بودم رفتم. ماچ بهت چشم حتماً میام س ...

بزا قبول شم چش لوکیشن میفرستم برات😂😂

ایشالا، قدمت رو جف چشام❤😘

اول گفت سلام خانم مشاور آینده میگه که الان اوضاع دانشگاه آزاد ها همه برابر شده اساتید در یه سطح هست ...

سلام استاد.ممنونم محساجان میرزابنویس خوبیم فکمم خوب کار میکنه.دعا کن برمممممم فقط برم برا ادامه تحصیل خیلی دلم تنگه برا درس خوندن.همسرم موافقتشواعلام کرده.کی باید برم برا ثبت نام؟

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2706