2297
عنوان

از روش تقلب هاتون بگید توی مدرسه و اینا 😉😉و خاطرات مدرسههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 16340 بازدید | 1722 پست
بیا خودم یادت بدم اینجا همه خدای تقلب اند

😂😂😂

چاکررررم سلام😂✋🏻خدا شاهده وقتی این کاربری رو زدم هیچ وقت فکر نمیکردم همه ریپم بزنن سلام فرمانده🥺😂❤️‍🩹خدا خیر بده سازنده اون اهنگو😂یه سودی واسه من داشت😁✌🏻طبق گفته ی دوستان، بارزترین ویژگیم پررو بودنمه😎😂 دو متر قدمه📏، سه متر زبون😛👩🏻‍🦯
من یه قران کوچولو داشتم اون تو مینوشتم بعد میبردم سر جلسه میگفتم میشه قران بخونم تا امتحان شروع بشه ...

از قرآن سو استفاده ندیده بودم ماشاالله ایده دست مریزاد 😂😂

زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله بله 😂 تعارف نکن 😂 بگو زنگ بزنم حضوری ببینی  بزار الان به مامانت میگم 😂😂😂

هیییییع توبه توبه اون تسبیح من کو🙄

خونوادم به یه شادی بزرگ نیاز دارن میشه دعام کنین بتونم شادشون کنم و بعد این همه غم بتونم یه لبخند رو لبشون بیارم🙃💙........ بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کار هایی که انجام داده اید... پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آب های آزاد برانید و خطر کنید،  جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید♕^_^
2306
من اهل تقلب نبودم ولی راهنمایی معلم زبان نیگفت ردینگ خفظ کنید از بربنویسد موقع تیکته منم ردینگ داخل ...

زرنگ بودیا 

وای چه بد کوفتش بشه 😂

دمت گرم تو نیمچه درس خون بودی

باشه دوتا هم خودم اضافه می کنم من میگم خیلی عصبی ای تو برو تو قرار اول دستشو گاز بگیر 😂😂

باوا گاز ک از رو محبته میزنم ی جاییش🙄 فرار میکنم😂😂💔

خونوادم به یه شادی بزرگ نیاز دارن میشه دعام کنین بتونم شادشون کنم و بعد این همه غم بتونم یه لبخند رو لبشون بیارم🙃💙........ بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کار هایی که انجام داده اید... پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آب های آزاد برانید و خطر کنید،  جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید♕^_^
از قرآن سو استفاده ندیده بودم ماشاالله ایده دست مریزاد 😂😂

قربونت من متعلق به همه شمام😂😂 فیض ببرید

بِ خر اَلماسَم بِدی یُنجِه میخاد بَحثِ لِیاقَته:)💖برای قبولی پزشکیم اگه میشه صلوات بفرستید 🙏
     هیچوقت گیرنیفتادی؟یه تسبیح هم میبردی    

نه اصلا چون مدرسم شاهد هم بود تازه سرگروه هم بودم دیگه اعتماد کامل داشتن😂

بِ خر اَلماسَم بِدی یُنجِه میخاد بَحثِ لِیاقَته:)💖برای قبولی پزشکیم اگه میشه صلوات بفرستید 🙏
توی کاغذ توی جامدادی روی دسته میز روی دست یا پاهامون برگه به طرف دوستمون می گیریم جا به جا می کنیم ...

ماشاالله کلاس شما همه بچه خلاف جون بابا 😂😂

2050
آره  بیا بهمون افتخار بده البته من که نیستم الان ولی کلبه درویشی دارم بری 💋🥺 وای مازندران ر ...

دمت گرم مهربون  هم کلاسی  دانشگاه از کلاچای داشتم اسمش اتفاقا محسابود.رامسرخیلی زیباست.دلم زیتون خواست  

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
بیا خودم یادت بدم اینجا همه خدای تقلب اند

جمع میبندی ناراحت میشما🥲😔

من ک بچه خوبی بودم اصن نمیدونم تغلبو با کدوم ق یا غ مینویسن🤧🥺😂😂

نه اصلا چون مدرسم شاهد هم بود تازه سرگروه هم بودم دیگه اعتماد کامل داشتن😂

وای خودت سردسته بودی همه جوره  چقد معلما میزدنت توسربچه ها فلانی امتحانشم باقرآن شروع میکنه  

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

مثبت و همچنان هستم یبار دیدم از از بچه ها روی کل دستاش تا اون بالا تقلب نوشته معلم زبانمونم فوق العاده تقلب گیرش عالیه همونجا رو دید بعدش دختره رو برد با اسکاج زبرا تقلبارو شست بعد فرستادش سر جلسه دختره ب شکر خوردن افتاده بود

بعضی اوقاتم خودتو بزن ب اون راه...فدای سرت ک نشد...خانوم دکتر آیندتونم قدرمو بدونین😌

معلمم 

ی بار یکی از بچه ها داشت به جلویش جوابارو میگفت من پشت سرش بودم 

انقدر جواب سوالارو گفت و گفت که اخرش زدم رو شونش بنده خدا ی ترسیم کرد ی لحظه 

گفتم بزار ی دونه هم خودش جواب بده 

گفت چشم خانوم 😂

وای خودت سردسته بودی همه جوره   چقد معلما میزدنت توسربچه ها فلانی امتحانشم باقرآن شروع میکنه & ...

دقیقا😂😂 خیلی کارای موزیانه دیگم کردم حالا😜 کلا زرنگم

2051