2703
2553
عنوان

کد تخفیف اسنپ فود میخوام☹کد اضافه دارین؟🤷‍♀️🤷‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 4521 بازدید | 159 پست
🤩🤩ممنونم چرا؟؟برنامه ی اسنپ فود نصب نکردی؟؟

نه...از طریق اسنپ هی واسم این کدا میان..اتفاقادتخفیف سفر چند روز پیش داشتم دادم به یکی البته نمیدونم استفاده کرده یا نه...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه...از طریق اسنپ هی واسم این کدا میان..اتفاقادتخفیف سفر چند روز پیش داشتم دادم به یکی البته نمیدونم ...

خب نصب کنی راحت تره ولی نصب هم نکنی میتونی از طریق سایتش خرید کنی از طریق برنامه ی سوپر آپ اسنپ که سبز رنگ هست هم میتونی روش کلیک کن بعد روی اونی که دورش خط کشیدم بزن

اینجا 👇👇

الان خرید خیلی به صرفه تره چون اسنپ به صورت جداگانه روی رستوران ها به صورت کوپن تخفیف گذاشته کوپن رو انتخاب میکنی و کد هم اعمال کنی خیلی ارزون تر میشه 

الان من یه فلافل با قارچ و پنیر و یک نوشابه و دو تا سس تک نفره رو با هزینه ارسال ۹۵۰۰ خریدم!! چون کوپن ۳۰ درصدی روی رستوران بود ۳۰ تومن هم تخفیف دادی 😋

2456
2714
خب نصب کنی راحت تره ولی نصب هم نکنی میتونی از طریق سایتش خرید کنی از طریق برنامه ی سوپر آپ اسنپ که س ...

من اصلاا نمیدونم کجا باید کد رو بزنم...یمدت هر هفته دو سه مرتبه کد تخفیف میداد...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
من اصلاا نمیدونم کجا باید کد رو بزنم...یمدت هر هفته دو سه مرتبه کد تخفیف میداد...

شما وقتی گزینه ی پرداخت رو دیدی درست بالای گزینه ی پرداخت یه کادر برای وارد کردن کد تخفیف میبینی اونجا کد رو وارد میکنی و پرداخت رو میزنی

2706