2297
عنوان

کد تخفیف اسنپ فود میخوام☹کد اضافه دارین؟🤷‍♀️🤷‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 124 پست

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب نصب کنی راحت تره ولی نصب هم نکنی میتونی از طریق سایتش خرید کنی از طریق برنامه ی سوپر آپ اسنپ که س ...

من اصلاا نمیدونم کجا باید کد رو بزنم...یمدت هر هفته دو سه مرتبه کد تخفیف میداد...

همسرم و دخترای گلم بهترین هدیه ی خدا هستند😍😍خدایا  متشکرم..منم عضو گروه مانکن های ۱۴۰۰هستم......وزن اولیه۶۸....وزن بعدی با کمک ملکه_اردیبهشت  رسیدم ب ۶۵.... با کمک الناز_خانوم  به وزن ۶۳و ۹۰۰رسیدم امیدوارم هر چه زودتر ب وزن هدفم ک ۵۸ برسم😍😍میتوانم...
2306
😍😍قرباااانت  من خیلی خرید اینترنتی میکنم هر سوالی داری ازم بپرس

حتماااا عزیزم....مرسی مهربون....🥰😍

همسرم و دخترای گلم بهترین هدیه ی خدا هستند😍😍خدایا  متشکرم..منم عضو گروه مانکن های ۱۴۰۰هستم......وزن اولیه۶۸....وزن بعدی با کمک ملکه_اردیبهشت  رسیدم ب ۶۵.... با کمک الناز_خانوم  به وزن ۶۳و ۹۰۰رسیدم امیدوارم هر چه زودتر ب وزن هدفم ک ۵۸ برسم😍😍میتوانم...
من اصلاا نمیدونم کجا باید کد رو بزنم...یمدت هر هفته دو سه مرتبه کد تخفیف میداد...

شما وقتی گزینه ی پرداخت رو دیدی درست بالای گزینه ی پرداخت یه کادر برای وارد کردن کد تخفیف میبینی اونجا کد رو وارد میکنی و پرداخت رو میزنی

2050

کد تخفیف افق کوروش کسی داره بفرسته واسم

بالاخره منم نی نی دار شدم هورا😍😍😍😍دعا کنید بچم ام سالم باشه و اگر خدا بخواد دختر باشه😍😍۱۵ مهر ۹۹ دقیقا شب تولدم مشخص شد نی نی ام دخمله ای خدا شکرت😍😍😍😍😍
شما وقتی گزینه ی پرداخت رو دیدی درست بالای گزینه ی پرداخت یه کادر برای وارد کردن کد تخفیف میبینی اون ...

تا حالا به مرحله ی پرداخت نرسیدم🤭

خب نصب کنی راحت تره ولی نصب هم نکنی میتونی از طریق سایتش خرید کنی از طریق برنامه ی سوپر آپ اسنپ که س ...

هن ۹۵۰۰ 😲😲😲

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️
تا حالا به مرحله ی پرداخت نرسیدم🤭

راحته من کلی خرید میکنم اسنپ کوروش دیجی کالا با این کدا کم میشن کلی

بالاخره منم نی نی دار شدم هورا😍😍😍😍دعا کنید بچم ام سالم باشه و اگر خدا بخواد دختر باشه😍😍۱۵ مهر ۹۹ دقیقا شب تولدم مشخص شد نی نی ام دخمله ای خدا شکرت😍😍😍😍😍
خواهش میکنم مهربونی از خودته

❤🌹❤

2051