2733
2734
عنوان

کسی تا حالا سوخته تریاک خورده؟؟

3421 بازدید | 21 پست

سلام خانما. شنیدین قدیمیا برا هر دردی یکم سوخته تریاک میخوردن و آروم میشدن؟؟

والا ما خیلی شنیده بودیم. حالا چند روز پیش شوهرم گلاب به روتون اسهال گرفته بود بعد هر کار میکرد خوب نمیشد. به یه نفر گفتیم اندازه یه نخود شایدم کمتر برامون سوخته آورد شوهرم خورد. خیلی دلش یهو خوب شد. اما از دیروز تا حالا یکم حالت افسردگی گرفته. همش میگه نمیدونم چمه. ممکنه از عوارض اون سوخته باشه؟ کسی چیزی میدونه ک کمک کنه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقد سوخته مگه خورده؟

باید اندازه عدس کمتر بخوره اگ ی نخود خورده ک معلومه اوور دوز کرده😁

یکم بهش شربت آبلیمو بده حالش جابیاد

👈🏻متوکل و پرامید هستم😂.اگ اسم کاربریم براتون آشناست حتما تو جعبه داروهاتون دیدینش😁          👈🏻به نظرمن به غیراز سقراط و بقراط یه حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی چون نتونسته آدم مهمی بشه تاریخ فراموشش کرده🤪.                                                     👈🏻تا حالا دوبار لغوکاربری شدم بخاطر آقای ح.ر😒         
2738
نه از مال اون نیست  پیشمیاد تو زندگی بعضی وقتا ادم حس بیحالی و تفسردگی داشته باشه طبیعیه ولی م ...

آخه سابقه نداشته اینجوری بشه. من همش هورمونام میریخت بهم این حالت و داشتم. اما شوهرم همیشه سرحال بود ...خیلی نگرانم

خب میرفت دکتر....خیلی جرات دارید والا فکر کنم اثر همون باشه

چی بگم والا. ما ک تا حالا ازین کارا نکردیم ولی شنیده بود سوختع برا اسهال خیلی خوبه. حقیقتا تا هم خورد بند اومد

نه خیلی کم خورد .از یه ماشم کمتر 

ببین سوخته تریاک و شیره از خود تریاک و شیره قویتره

ی چیز ترش و شیرین مثل شربت آبلیمو یا رب انار بده بهش

👈🏻متوکل و پرامید هستم😂.اگ اسم کاربریم براتون آشناست حتما تو جعبه داروهاتون دیدینش😁          👈🏻به نظرمن به غیراز سقراط و بقراط یه حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی چون نتونسته آدم مهمی بشه تاریخ فراموشش کرده🤪.                                                     👈🏻تا حالا دوبار لغوکاربری شدم بخاطر آقای ح.ر😒         
2706