2737
2734

سلام دوستان من سال۱۴۰۰ دیپلم تجربی گرفتم ولی متاسفانه موقع امتحانات نهایی من بیمار شدم و فقط در حد پاس شدن خوندم و نتیجه اش شد معدل کتبی۹/۰۹ و کل ۱۶/۶۰ چون سال های قبل زیر۱۷ معدلم نیومده بود،با دوتا تبصره ریاضی و شیمی رو قبول شدم حالا میخوام برم دانشگاه آزاد بدون کنکور روانشناسی میتونم برم؟ همه نا امیدم کردن گفتن اصلا با ایم معدل نمیتونی بری دانشگاه برای میکروبیولوژی اقدام کردم نشد با اینکه ثبت نام کرده بودم 

سرنوشت، اسمش با خودشه ..هرچی توی سرمیگذره، همونو مینویسن✨😶

معدلت خیلییی پایینه. چرا کنکور نمی‌دی خب

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

یا برای کنکور بخون 402 کنکور بده یا برو ترمیم معدل .درسایی که نمره کم گرفتی دوباره امتحان بدی نمره بهتر بگیری

من آنگه که گردم به مستی هلاک   به آیین مستان بَریدم به خاک/ بـه تـابـوتـی از چـوبِ تـاکـم کـنیـد به راه خرابات خاکم کنید/ بــه آب خــرابـات غســلــم دهــیـد  پس آنگه برِ دوشِ مستم نهید/ مـریـزیـد بـر گـور من جز شـراب  میارید در ماتمم جز رباب/مـغـنـی ، مـلـولـم٬ دوتـائــی بــزن  به یک تائی او، که تائی بزن/ بزن چنگ در پرده ارغنون  رهایم کن از چنگ دنیای دون /مبادا عزیزان که در مرگ من بنالد بجز مطرب و چنگ زن /تو خود حافظا سر ز مستی متاب که سلطان نخواهد خراج از خراب نزادی مرا کاشکی مادرم   وگر زاد مرگ آمدی بر سرم  که چندین بلاها بباید کشیدز گیتی همی زهر باید چشید🌤  گوا شیرگیرا یلا مهترا دلاور جهاندیده کنداورا کجات آن دلیری و مردانگی کجات آن بزرگی و فرزانگی کجات آن دل و رای و روشن‌روان کجات آن بر و برز و یال گران کجات آن بزرگ اژدهافش درفش  کجا تیر و گوپال و تیغ بنفش  نماندی به گیتی و رفتی به خاک که بادا سر دشمنت در مغاک
2706