2726
عنوان

از برادرشوهرم خیلیییی متنفرم😐

1231 بازدید | 32 پست

اصلا محلللل نمیده فقططط یه سلام اونم بزور بعد امشب شام درست کردم خونه مادرشوهرم حتی یه تشکر هم نکرد مث گاو اومد خورد و سریع پاشد نشست رو مبل گوشی کار کرد کلا تو خانواده اش فقط به زنش اهمیت میده 😐اینقدر حرص خوردم واقعا بی ادبیه آدم اینهمه زحمت بکشه بعد طرف مقابلت اینهمه نفهم باشه جاریمم که اصن هیچج واقعا خیلی حرص خوردم ازشون سعی میکنن مثلا بی اهمیتی کنن به من و محل ندن 😐شما بودید چه رفتاری میکردید 

ازین محبتا خرج آدم بیشعور نمیکنم هیچ وقت 

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بدون از عمد اینجوری میکنن اگه عادی بودن عادی رفتار میکردن

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

برادرشوهر من همینطوره

اصلا سلام به ز‌ور

احوالپرسی اصلا

تشکر اصلا

فقطم به خانمش اهمیت میده

اصلا از رفتارش خوشم نمیاد

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

مال منم همینجوریه منم آدم حسابش نمیکنم

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

اصلا هیچی حسابشون نمیکردم غذا درس کردین دستتون درد نکنه هرکی شعور داشت تشکر میکنه و کسی که تشکر نکرد فرهنگ و‌شعورشو نشون میده برادر شوهر منم قبلا همین بود هیچی حسابش نمیکردم الان خیلی تغییر کرده

واسه من نمیتونم وجود نداره اگه بخوام حتما میتونم خدایا به امید خودت💪

من غذا درس میکنم پدرشوهرم میگ اه اه بلد نیستی درس نکن اصلا خوشمزه نیس اون یکی عروس بهتر درس میکنه درحالی ک اشپزیم خیلی خوبه کاش اونم مث برادر شوهرشما تشکر نمیکرد بهتر بود والا😑😂

منم یه برادر شوهر گاو دارم ولی همیشه احترامش نگه  میداشتم تا یه روز که تو راهرو بهش سلام کردم وبا سر جواب داد شوهرم دید و گفت دیگه حق نداری باهاش حرف بزنی حتی سلامم نمی کنی انگار اصلا نیست الان بیشتر از ۱۶ ساله که با هم حرف نمی زنیم

2706