2726

داشتم باهاش چت میکردم نگو یهو داداشش ازش گوشی و گرفته*یه داداش بسیارررر مزخرف داره که حتی اجازه نصب واتساپم بهش نمیده*بعد به جای دوستم باهام داره چت میکنه نزدیک نیم ساعت ازم حرف کشید تازه فهمیدم چه گندی زدم از تماممم راز های دوستم کوچیک و بزرگ لو دادم انقدر این برادرش حساسه که نمیزاره یه عکس از خودش تو گوشیش داشته باشه بعد من عکس دوستم و دوس پسرشو فرستادم😭😭😭بدبختش کردم فقط دعا کنیم امشب زنده بمونه.

(الان میگید خانوادش پس چیکارن این برادرش بقدرررری تخسه که پدرشم ازش میترسه یعنی کلا این همه کاره ی خونس)

در جواب ابلهان آنقدر خاموش ماندم كه گفتند حرف حساب جواب ندارد😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای 

چقد استرس گرفتم 😥😥😥😥

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....

چقدر نگرانش شدم طفلی😔

ازش با خبر شدی خبرم کن دلم موند پیشش😔😔

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب 🙏 برای شادی روح داداشِ ۲۵ سالم ک پرکشیده اگ دوس داشتی صلوات بفرست رفیق🖤🥀🖤🥀🖤
ای بابا اصن شک نکردی؟؟؟

نه برگشته بهم میگه یادته اون روز رفتیم بیرون عکسارو بفرست منم فرستادم بعد میگه ببین بهت تعریف کردم ماجرامونو؟منم میگه آره دیگه فلان شده بود و..

در جواب ابلهان آنقدر خاموش ماندم كه گفتند حرف حساب جواب ندارد😂
2706