2737
2734

واقعا گاهی لذت میبرم ک درک میکنن بقیه رو موج مثبت بعضی کاربرا خیلی خوبه گاهی پیش میاد میکن این سایت موج منفی میدن اما من وقتی میام اینجا خداروشکر انسان های خوبی برام کامنت میزارن و چقدر خوب حتی اگه الکی هن هست با یه جمله قلب همو خوشحال میکنیم گاهی یه جمله از یه غریبه از صد تا جمله های مثبت آشنا و دوست بهتره

اول فکر کردم شوخی می کنی ! 😅

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره  واقعا😊

توو دنیا۷۹۴۶۳۴۵۱۹۲ آدم هستن که...آفرین! همینجوری که به اعداد توجه نکردی،به حرفاشونم توجه نکن            به قولِ دکتر انوشه:«رمز آرامش تو اینه که بدونی رفتنی میره، اومدنی میاد، موندنی میمونه، شدنی میشه، نشدنی نمیشه و غصه خوردن تو هم هیچ تاثیری تو این رفت وآمدها و شدن و نشدنها نداره!🖤🕊»پس لحظه لحظه ی زندگیتو بخاطر چیزایی که نمیتونی تغییرشون بدی، پوچ نکن!🤍این متن رو همیشه سرلوحه زندگیتون قرار بدید؛“راضی باش” به هر چی اتفاق افتاد که اگه خوب بود زندگیتو “قشنگ” کرد و اگه بد بود تو رو “ساخت” …“مدیون باش” به همه آدمای زندگیت که خوباش بهترین “حسارو” بهت میدن و بداش بهترین “درسارو” …“ممنون باش” از اونی که بهت یاد داد همه شبیه “حرفاشون” نیستن و همیشه همونجوری که میخوای “پیش نمیره” …زندگی همینقدر ساده اس من انتخاب کرده ام شاد باشم ..https://abzarek.ir/service-p/msg/1371242

قبول دارم

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                عشق جانم امام زمانم ♥️                                                                                                           
2738

❤⚘

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

استارتر میشه به منم نظرتو بگی...💔😭

با یه نفر رفیقم یکساله تقریبا که از قبل من بهش یه حس خاصی داشتم و واقعا ازش خوشم میاد خیلی زیاد ولی امشب فهمیدم به صورت غیر مستقیم که اون فقط و فقط من یه دوستم براش 💔😭 خیلی دلم گرفت به نظرت چیکار کنم  بدون قطع کردن رابطم باهاش مهر و محبتش از دلم بره....؟

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!

آره واقعا همینطوره

اگر همیشه سعی کنیم دلِ کسی رو نشکنیم یا نرنجونیم رفیقمون رو بقیش میشه دلگرمی دادن

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب 🙏 برای شادی روح داداشِ ۲۵ سالم ک پرکشیده اگ دوس داشتی صلوات بفرست رفیق🖤🥀🖤🥀🖤
برعکسش هم هست  خیلی ها هم سریع قضاوت میکنن

پیش هم میاد واقعا یکی از عمق وجود درکت میکنه مثلا تاپیک هایی دیدم ک از ازدواج نکردن می‌نالن یا چ میدونم از چهره اشون ک خوب نیست چقدر قشنگ همدردی میکنن نشون میده آدمای خوب زیادن

2706