2733
2734
عنوان

به نظرتون بچمو سقط کنم 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 9382 بازدید | 231 پست

سقط نه اصلا لطفا این کارو نکن 

وقتی باردار شدی دیگه شدی نکن این کارو 

خدا بهت لطف کرده انشالا روزیشو با خودش میاره 

شاید این یکی رو تونستی خودت شیر بدی گل نکن این کارک لطفا 🥲

۲ سال کاربر خاموش بودم 🥲به خووم گفتم هر وقت باردار شودی عضو میشی اما خوب دیگه طاقت نیوردم و عضو شودم امیدوارم به زودی هم باردار بشم 😊😊😊🤰🤱😊❤لطفا باهم مهربون باشید 😘😘 من به امسال امیدوارم🌾🌾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه سقط نکن 

گناااااه دارههههه

بجاش سعی کن شیر خودتو به دومی بدی حتمااا

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
تا دو هفته س سقط کن ظلمه تا پنج هفته هم وقت داری

میگه ۲ ماهمه

۲ سال کاربر خاموش بودم 🥲به خووم گفتم هر وقت باردار شودی عضو میشی اما خوب دیگه طاقت نیوردم و عضو شودم امیدوارم به زودی هم باردار بشم 😊😊😊🤰🤱😊❤لطفا باهم مهربون باشید 😘😘 من به امسال امیدوارم🌾🌾
دلت شکسته برا امضام دعا کن،بریدم

الهی بگردم واسه دخترت😢😢😢

الهی بحق شیش ماهه امام حسین زود خوب شه تو بیداری کلی شیر بخوره😊

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738

به نطرم هرطور شده به هرقیمتی شده یه کار واسه خودت پیدا کن درامد داشته باش

بهترین کاری که میتونی بکنی همینه عزیزم😍

اون روزایی که خیلیا نگران شوهر و خانواده شوهر بودن، ما داشتیم شبانه روز واسه آرزوهامون می جنگیدیم!
اره  میگه از پله ها بالا پایین بپر تا سقط بشه

وای این چ شوهریه

خیلی اشتباه کردی باید جلوگیری میکردی یه جلوگیری مطمین

عضو تاپیک رژیم لاغری فیت شو ...وزن فعلی:76 کیلو وزن هدف:67 کیلو ...سرگروه: النازییییی...لینک صفحه :https://www.ninisite.com/discussion/topic/8274594/رژیم-لاغری-فیت-شو
اره  میگه از پله ها بالا پایین بپر تا سقط بشه

بزن تو دهنش😠😠

این چه حرفه منت میزاره .منت گذاشت بزن تو دهنش بگو از بقیه گیر نیاوردم که .(ببخشید)بچه خودته نخر از گشنگی بمیره.میرم خونه مردم کار میکنم .میارم بچه هامو بزرگ کنم.تو هم شلغم.ببین توان نگهداریشو داری نگه دار گناه داره تو چند سال دیگه بلاخره بچه میزارین شاید الان خدا بهت داده چی میخوای

2706