2733
2734
عنوان

خونریزی دو روزه وترشحات سفید

145 بازدید | 22 پست

موعدپریودم امروز۳۰ اردیبهشت بوداماقبل پریودیم سه شنبه ۲۷ اردیبهشت خونریزی سبک داشتم وچهارشنبه بی بی منفی بنا یک بود.پنج شنبه قطع شد امروزکه موعدپریودم ترشحات سفید دارم.دل م دردمیکنه سمت چپ .پریودهام همیشه ۳۰هرماهه و۷ روزطول میکشه .چه نظزری دارین ؟

دردت به خاطر قبل پریودته احتمالا اونی هم که میگی خونریزی سبک منظورت لکه بینی هس؟

پریودم امروزبود نشدم دلم ازهمون موقع که تخمک چپ داشتم درده .خونریزی سبک بود میرفتم دسشویی میاومد پد کثیف نمیکرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه سونو خوب برو منم همین علائم رو داشتم و کیست بود فک کنم زیر سه سانت تو سونو نمی نویسند

باشه .دکترم تومطب خودش سونوداره ولی بانظزرتون موافقم البته من سابقه کیست ندارم این ماه لتروزول ومتفورمین خوردم 

2738
بیبی چک منم هاله انداخت بود 

نه من منفی بودن البته دکترم میگفت زودگزاشتی ولی درکل الان همون جای تخمدان چپ دردمیکنه یکم پریودمم که اصلا یه جوری بود دوروز الان ترشحات کلاسفید 

باشه .دکترم تومطب خودش سونوداره ولی بانظزرتون موافقم البته من سابقه کیست ندارم این ماه لتروزول ومتفو ...

منم وقتی گفت کیست داری تعجب کردم آخه قبلش بی بی هاله انداخت فردا صبح گذاشتم منفی بود رفتم سونو گفت کیست داری ۴و نیم سانت بی حال بودم و سرگیجه داشتم ودرد کمر و زیر دلم درد داشت از اون روز به کلی اعصابم خورد دوساله منتظرم یه بچه بیاد 

نه من منفی بودن البته دکترم میگفت زودگزاشتی ولی درکل الان همون جای تخمدان چپ دردمیکنه یکم پریودمم که ...

به نظرم برو پیش یه پزشک عمومی بگو سونو کامل بنویس بعدشم ببرپیش یه دکتر خوب بی بی از روز ۲۴ سیکل فک کنم نشون میده

منم وقتی گفت کیست داری تعجب کردم آخه قبلش بی بی هاله انداخت فردا صبح گذاشتم منفی بود رفتم سونو گفت ک ...

ان شالله بزودی نی نی میاد توکل برخدا من ماه دومم اقدام کردم خوب استرس و فکروخیال که زیاده اما درآخرتاخدانخوادبرگی ازدرخت نمیافته عزیزم ان شالله خبر خوب میدی بزودی ♥️

ان شالله بزودی نی نی میاد توکل برخدا من ماه دومم اقدام کردم خوب استرس و فکروخیال که زیاده اما درآخرت ...

انشالله شوهرم مشکل داشت عمل کرد خوشحال شدم ک نینی دار میشم باز خودم کیست دیگه خسته شدم

انشالله شوهرم مشکل داشت عمل کرد خوشحال شدم ک نینی دار میشم باز خودم کیست دیگه خسته شدم

کیست که چیزه مهمی نیست رفع میشه  عزیرم اینقدرسخت نگیر فقط بخودت برس وتغذیه عالی 

2706