2726
عنوان

تنبلی تخمدان

147 بازدید | 9 پست

سلام اجیا شبتون بخیر

من دوره پریودیام طولانی بود ۳۱تا۳۸ روز

یه سال و نیم اقدامم این ماه۱۳ سیکل سونو شکمی دادم فولیکولام ۶ و ۸ بودن...

دکتر بهم متفورمین،لتروزول،اینوفولیک و ژل رویال داد...

بنظرتون این داروها خوبن؟کسی بوده با این داروها نتیجه گرفته باشه؟اگ ن ک دکترمو عوض کنم.روز۱۴ این ماه میخام سونو بدم یبار دیگه

اگ بادارو رشد نکردن برو ای ویاف ووقتتو هدر نده همسردوست همسرم مشکل شمارو داشت بعدهفت سال رفت ای وی اف والا دوقلو بارداره 

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊

بدن ها فرق دارن عزیزم یکی میبینی با فولیکول سه هم باردار میشه 

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من بارداری اولم با متفورمین و لتروزول بود.ولی دومی با همه ی اینا هنوز جواب نگرفتم😐خسته ام از دارو و ...

الهییییی ک خیلی زود نتیجه بگیری عزیزم

بار اول چندماه طول کشید؟

هزینشو نداریم عزیزم🥺

مگه چقدره فکرنکنم زیاد باشه ایشالله که خدا به دلت نگاه میکنه عزیزدلم ناراحت نباش خدا ب وقتش میده 

الهییییی ک خیلی زود نتیجه بگیری عزیزم بار اول چندماه طول کشید؟

من کلا 14ماه اقدام بودم اول مشکلای دیگه داشتم اونا که حل شد متوجه شدم تنبلی دارم سه ماه دارو خوردم و رژیم گرفتم و پیاده رویی زیاد خداروشکر جواب داد و باردار شدم.

مرسی عزیزه دلم انشالله🙏

منم تنبلی تخمدان دارم ولی هنوز اقدام نکردم خدابزرگه بش فکرنکن