2726

مینور بودن از چی مشخص میشه؟؟؟؟من b مثبتم اون o مثبت...ازمایش هنور ندادیم مبخام یکم بدونم چجوریه

خدا کنه در در آرزوی پولدار شدن نمیرم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به گروه خونی ربطی نداره

بررسی میکنن از نظر تالاسمی

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2728
عزیزم منو همسرمoمثبتیم بعدها مشکلی پیش نمیاد برای بچه دارن شدنمون؟

ببین اصلا و ابدا تو ازمایش خون واسه قبل ازدواج معیار oمثبت و اینا نیست، اول ی ازمایش خون ساده میگیرن اگه کم خون نبودین ک هیچی ولی اگه کم خون بودین تا یک ماه بهت قرص میدن بعد یک ماه میری اگه خوب نشده بودی ازمایش الکتروفورز ک همون تشخیص تالاسمیه واسه جفتتون مینویسن، من خودم کمخون بودم تایکماه بعد یکماه ازمایش الکتروفورز دادم و بعد اون ک تالاسمی نداشتیم مجوز عقدو دادن

2706