2737
2734

البته با جلوگیری طبیعی بوده

حتی شاید چهار پنج باری بعد رابطه شک کرده بوده مرد ولی با اینکه قرص نخورده زن اما باردار هم نشد

ممکن از تنبلی تخمدان بوده باشه یا اینکه واقعا نشده و مشکلی نداره؟

تنبلی تخمدان کم تحرکی اسپرم صفر و....خیلی دلایل میتونه باشه

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من الان اینجوریم در ماه شاید چهار پنج بار محافظت نباشه ولی باردار نشدم و نمیدونم دلیلش چیه میخوام برم دکتر واقعا فکرم درگیره 

💜سرگروه بنفش💜وزن اولیه86😕شروع 12/3(1/29.78.950)😍👍من قوی تراز اون چیزی که فکر می کنند هستم😄تاپیک گروه بنفش

وا خب ماهم اینجوری بودیم الانم همینجوریم هیچ روش جلوگیری نداریم فقط نمیریزه توش همین🤨مگ باید بارداربشم؟؟؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍