2737
2734

شما که بار اول انجام دادی میشه بگی چطور بود میگن خیلی دردش زیاده بعدم مستعد عفونت میشی و بعد هر بار ادرار مرگ میاد جلو چشممون راست میگن؟؟

💚اللّهم صلّ علی محمّد و آل محمّد وعجل فرجهم💚               
شما که بار اول انجام دادی میشه بگی چطور بود میگن خیلی دردش زیاده بعدم مستعد عفونت میشی و بعد هر بار ...

نه اصلا درد نداشتم فقط هنگام عمل که بی حسی زد درد بی حسی زیاد بود. بعد از عمل هم درد نداشتم. حین ادرار کردن بعضی وقتا سوزش که باید حتما اول آب بریزی روی خودت که حس نکنی

اما مساله اصلی اینه که از شکل الانش راضی نیستم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه اصلا درد نداشتم فقط هنگام عمل که بی حسی زد درد بی حسی زیاد بود. بعد از عمل هم درد نداشتم. حین ادر ...

ای بابا ادم انقد هزینه کن سختی بکشه بعدم راضی نباشه،،تو اصفهان خانم الهه امیری کارش عالیه من زیر نظر دارم برم پیشش دوره نقاهتش یکم مرددم کرده چون بچه کوچیک دارم

2731
ای بابا ادم انقد هزینه کن سختی بکشه بعدم راضی نباشه،،تو اصفهان خانم الهه امیری کارش عالیه من زیر نظر ...

از دکترم واقعا راضی نبودم الکی الکی منو به عمل دوم داره می کشونه در حالی که می تونست همون اول کار رو تموم کنه

بچتون چند سالشه؟

زیاد مشکلی نداره اگه شوهرت هم باهات همکاری کنه

سه روز اول فقط استراحت کامل کن

از دکترم واقعا راضی نبودم الکی الکی منو به عمل دوم داره می کشونه در حالی که می تونست همون اول کار رو ...

مرسی گلم از راهنماییت،،دخترم یکسال و نیم 

اره دیگه این دکترا کارشونه خواهر منم دماغشو عمل کرد به دفعه سوم کشید پول دوستن هرچی بیشتر طول بکشه پول بیشتر گیرشون میاد

خود من عمل لابیا پیش خانم دکتر حبیه احمدی انجام دادم و واقعا راضی هستم. کاشکی شما هم که داری برای بار دوم این عمل انجام میدی پیش یه دکتر خوب لابیاپلاستی بری اینجوری خیالت راحته که مشکلی دیگه برات پیش نمیاد. من شماره تماس دکترمو برات میزارم خواستی یه مشورتی هم با ایشون بکن که دوباره اذیت نشی. مطب شونم سمت سعادت آباد میدون کاج 

09916911074

09916911073

من خودم بعد از زایمان سومم تصمیم گرفتم که این عمل انجام بدم خیلی دنبال پزشک گشتم. یکی از دوستام قبلا انجام داده بود و اصلا راضی نبود و دوباره مثل شما تصمیم به عمل ترمیمی داشت. متاسفانه دکتر قبلی تقارن بین لابیاها رو رعایت نکرده بود و از نظر دوستم خیلی ظاهر بدی پیدا کرده بود. برای همین بار دوم پیش خانم دکتر لیلا تدین عمل لابیاپلاستی انجام داد و خیلی راضی بود.
 منم این عمل انجام دادم و خداروشکر مشکلی ندارم. مطب خانم دکتر سمت خیابان استاد بنا هست. من آدرس سایت شونو برات میذارم اونجا اطلاعات تماس و آدرس دقیق مطب شون هست
https://drtadayon.com/

2738
سلام اسی خوب شدی لابیا کردی الان راضی از شکلش ،تو روخدا کمکم کن🥺

زیاد راضی نیستم

البته که من فقط به خاطر تیرگی لابیاها این عمل رو انجام دادم و شکلش اذیتم نمی کرد. الان تیرگی نداره دیگه. پیشنهاد می کنم اگه تیرگی نداری این عمل رو انجام نده من واقعا به این نتیجه رسیدم چیزی که خدا خلق کرده خودش کامل و عالیه با هر نقصی... اما اگه خواستی عمل کنی حتما حتما پیش یه پزشک ماهر انجام بده و حسابی تحقیق کن. اینم بگم نتیجه عمل بستگی به فرم واژنت داره و مال همه یکسان نیس

زیاد راضی نیستم البته که من فقط به خاطر تیرگی لابیاها این عمل رو انجام دادم و شکلش اذیتم نمی کرد. ا ...

وای خدایا آره تیرس ،دلیل اولم تیرگیشه دومم بزرگیشه😔خیلی رو مخمه و دائم عفونته و مرطوب😔ینی ممکنه از نتیجه راضی نباشم؟

ای بابا ادم انقد هزینه کن سختی بکشه بعدم راضی نباشه،،تو اصفهان خانم الهه امیری کارش عالیه من زیر نظر ...

سلام عزیزم من پیش دکتر الهه امیری نوبت لابیاپلاستی و هودکتومی گرفتم،کسیو میشناسین یا خودتون رفته باشی راضیه؟دکتر خوبیه؟استرس دارم

زیاد راضی نیستم البته که من فقط به خاطر تیرگی لابیاها این عمل رو انجام دادم و شکلش اذیتم نمی کرد. ا ...

عزیزم من دیگه با شکلش کنار اومدم هر چیه از اولش بهتره ،رابطه بعد ۴۰ روز داستیم بی نهایت درد داشت چی کنم😥

2706