2737
2734
عنوان

از بیکاری نمیدونم چی کنم +عکس😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 132 پست
اتفاقا من متاهلم و همه اون کارارو میکنم بعلاوه چندین کاره دیگه

من فعلا عقدم و خونه بابامم و فقط یکی دوساعتو میزارم برا کمک کردن تو کارای خونه بقیشم بیکارم مگر مهمون بیاد 

درس هم که فعلا تموم شده و گاهی کتاب میخونم گاهی هم خیاطی میکنم ولی بعضی اوقات واقعا حوصلم سرمیره نمیدونم چی کنم دیگه . برا بعدن که گفتم هم اینه فامیلای شوهرم زیادی رفت و آمددارن میدونم دوروز دیگه عصن وقت نمیکنم

راسی کتاب خوب سراغ داری ؟

اتل متل یه مورچه،قدم میزد توکوچه،اومدیه کفش ولگرد،پای اونو لگد کرد،مورچه یه پاش شکسته،راه نمیره نشسته،بابرگی پاشو بسته،نمیتونه کار کنه،دونه هارو بارکنه، تولونه انبار کنه...                                                حتما داری باریتم میخونی؟؟؟!!!                                ازسنت خجالت بکش یارو😐😂
من فعلا عقدم و خونه بابامم و فقط یکی دوساعتو میزارم برا کمک کردن تو کارای خونه بقیشم بیکارم مگر مهمو ...

از الان خودت رو عادت بده به اکتیو بودن وگرنه کم میاری 

حتما برو باشگاه 

حتما یروز درمیون پیاده روی کن 

خریدای خونه رو بخشیش رو تو بعهده بگیر و انجام بده 

برو کتابخونه شهر کتاب بگیر بخون زیاد تو هر ژانری 

البته الان تمرکز کن تو ژانر روانشناسی خانوادگز زناشویی و معاشرتی 

برا خودت وقت ویژه بزار مثلا ماسک صورت درست کن 

روزانه نویسی کن 

خیالپردازی کن ارزوهات رو بنویس 

برنامه ریزی کن هم روزانه هم اینده 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قبل هر چیز اینو بخر بخون دیجی کالا داره 

هیلی بدرد بخوره خیــــــــــلی 

کتاب جامع معاشرت (امیلی پست ) حتما بخر حتما

کلی تو روابطه ت تو اینده تاثیر مثبت میذاره

حالا بگو خودت چه ژانری دوست داری ؟؟؟که کتاب خوب معرفی کنم

از الان خودت رو عادت بده به اکتیو بودن وگرنه کم میاری  حتما برو باشگاه  حتما یروز درمیون ...

اره درست بخدا منتها شوهرم نمیزاره برم باشگاه خودمم خیلی دوست دارم ولی میگه بعدن باهم میریم اخه اونا شهر دیگه ای ان 

واسه خرید هم گاهی اوقات میرم و میام .کتابم میخونم زیاد یا سفارش میدم یا شوهرم میگیره برام ولی به قول خودت باید برم کتابخونه بهتره 👌🏻

خیالپردازی تا دلت بخاد میکنم😅 ولی برنامه ریزی دارم همیشه و سعی میکنم رو حساب و کتاب کارامو کنم 

ممنونم قشنگم ❤💋

اتل متل یه مورچه،قدم میزد توکوچه،اومدیه کفش ولگرد،پای اونو لگد کرد،مورچه یه پاش شکسته،راه نمیره نشسته،بابرگی پاشو بسته،نمیتونه کار کنه،دونه هارو بارکنه، تولونه انبار کنه...                                                حتما داری باریتم میخونی؟؟؟!!!                                ازسنت خجالت بکش یارو😐😂
2731
قبل هر چیز اینو بخر بخون دیجی کالا داره  هیلی بدرد بخوره خیــــــــــلی  ک ...

واییییی مرسی حتما میگیرمش

همون روانشناسی و زناشویی و اینا چیزی که خوب باشه 

خودم این چندروز کتاب اثر مرکب و کتاب حکایت دولت و فرزانگی رو خوندم

دمت گرم خوبه باز  تو فعلا خونه باباتی؟

قربونت. اره انشالله یکی دوماه دیگه عروسیمونو میگیریم 

2738
قربونت. اره انشالله یکی دوماه دیگه عروسیمونو میگیریم 

خوب پس تو همینکه پدرت موافق باشه کافیه چون خونه پدرتی 

به همسرت فقط اطلاع بدی کافیه 

برو ثبت نام کن و بگو تو درونم احساس نیاز کردم به فعالیت و باشگاه ...

جفتشون خوبن خیلی خوبه که کتاب میخونی امیدوارم کردی  به زنان جامعه م

فداتشم مهربون 

راسی کتاب زنان زیرک روهم خوندم اگه نخوندی بخون عالیه👌🏻

تخت خوابت را مرتب کن هم خوبه 

اگه بازم سراغ داشتی توام بگو عزیزم

فداتشم مهربون  راسی کتاب زنان زیرک روهم خوندم اگه نخوندی بخون عالیه👌🏻 تخت خوابت را مرتب کن ...

تخت خواب مرتب کن خوندم و تاثیر گذار بود 

زنان کوچک فیلمشو دیدم 

پنج زبان عشق کتابی است که بیش از ۱۱ میلیون نسخه از آن در جهان در دستان مخاطبانش قرار گرفته و در ایران هم جزو کتاب‌های پرفروش است. در طاقچه هم در فهرست کتاب‌های پرفروش سال ۱۳۹۷ قرار گرفته. این کتاب که برای اولین بار در سال ۱۹۹۵ منتر شد، درباره این صحبت می‌کند که به طور کلی افراد مختلف از ۵ راه برای ابراز و تجربه عشق استفاده می‌کنند: تماس بدنی، اختصاص وقت، دریافت هدیه، ارائه خدمات و کلام تاییدآمیز. چاپمن در این کتاب اعتقاد دارد که همه آدم‌ها با شناختن بیشتر خودشان و شیوه‌‌های مخصوص به خودشان و طرف مقابلشان برای ابراز و دریافت عشق می‌توانند رابطه‌ی بهتری را تجربه کنند. این کار باعث می‌شود سو تفاهم‌های مختلف در رابطه هم کمتر شود و عمر و کیفیت رابطه بیشتر شود

خوب پس تو همینکه پدرت موافق باشه کافیه چون خونه پدرتی  به همسرت فقط اطلاع بدی کافیه  برو ...

خانواده خودم از خداشونه و عصن کاری ندارن ولی شوهرم نمیزاره اخه از اول باهم رو راست بودیم خودشم هرکاری بخاد کنه به من میگه و حتی اگر بگم نه انجام نمیده  منم تاالان همیشه به حرفاش احترام گذاشتم میترسم حرفشو گوش نکنم ناراحت بشه و اونم به حرفام اهمیت نده ... مثلا بهش بگم با فلان دوستت نگرد یا فلان جا نرو نمیره یا حتی گفتمش اینستاتو حذف کن زودی حذف کرد منم همیشه احترام قائلم برا خواسته هاش

بنظرت برم باشگاه ناراحت نمیشه؟🤕

البته اگه پارک بانوان دارین توشهرتون مزتونی بری اونجا کلی حال میده اونجاهم 

نداره متاسفانه😕

2706