2737
2739

والا من الان دیدم زدع سازمان بهداشت جهانی درخواست فوری جلسه داده. بیشتر از صد نفر تو جهان امروز درگیرش شدن.  نمی‌دونم چیه دیگه

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم.   کاربر قدیمی هستم ولی به دلایلی کاربریمو بستم و با کاربری جدید اومد فعلا ❤️❤️😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
والا من الان دیدم زدع سازمان بهداشت جهانی درخواست فوری داده. بیشتر از صد نفر تو جهان امروز درگیرش شد ...

اره منم همینو خوندم

گفتم شاید شایعه باشه

به خاطر همین پرسیدم

خدا رحم کنه

باید درجریان باشیم اخه ادم بیشتر مراقبت میکنه

مثلا میخواین چیکار کنین با این کرونا بدبخت شدیم اگزما هم گرفتیم با مراقبتای بیشتر....دیگه نه ماسک میزنیم نه چیزی ....هیچیم نشده ...همش دروغه وسیاست بازیه کثیفه

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
نمیدونم دختر من از غروب خمش بالا میاورد بردم دکتر گفت ویروسه از یکی از فامیلامون گرفته😭

نه عزیز اصلا نترس

این ویروس خاصی نیست اسهال استفراغ بچه های خواهر منم گرفتن

2738
نمیدونم دختر من از غروب خمش بالا میاورد بردم دکتر گفت ویروسه از یکی از فامیلامون گرفته😭

خب عب نداره خوب میشه....دمنوش بده بخوره...داروهاشم بخوره خوب میشه ...این یه سرماخوردگیه دیگه...مهم روحیه هس که باید قوی باشه بعد هم تقویت کردن آش تره وکلم پیچ درست کن بده زود زود بخوره....آویشن دم کن بده بخوره ....تمام

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2706