2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

انقد گرونه

من نياز به ٥-٦ تا ايمپلنت دارم

تا ميام پولشو جور كنم يكى بهش اضافه ميشه

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

من سه تا دارم

سع سال پيش گذاشنم الماني واحدي ٢/٨٠٠

هشت تا زياد نيست؟؟ عقب؟ يا جلو؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2714

من دوتا انجام دادم خیلی اذیت شدم 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
دونه ای؟من فردا باید برم ۲تا دندان مو ایمپلنت کنم.خیلی درد داره.؟ 

بله هر دندون

من هنوز ایمپلنت نکردم ولی میخوام انجام بدم، مادر همسرم تو این ماه میخوان انجام بدن برای همین قیمتشو دارم

مهربون باشیم✨
من دوتا انجام دادم خیلی اذیت شدم 

الان راحته حس نمی‌کنید یچیزی بجا ریشه خود دندون تو فکتونه?? همیشه برام سوال بود اون پیچه ک میکنن تو فک بعدش ک کاملا زخما خوب شد چ حسی داره🙂

میشه برا سلامتی مامانم ی صلوات بفرستید 🙌🙌🙌🌺🌺❣️❣️

هزینه های دندون پزشکی متاسفانه خیلی بالاست.من هفته گذشته رفتم فقط از یه دندونم عکس بگیرم گفتن مرکز ما با بیمه تکمیلی قرارداد ندارن.و فقط یه عکس از یه دندون میشه ۱۳۷هزار تومن.دیگه باقی خرجاش بماند.بخاطر همینه که اکثریت دندون هاشونو درمون نمی‌کنند و بعد مجبور میشن بکشند 

دختری از سادات هستم.بر دشمن مرتضی علی لعنت.ما بچه های مادر پهلو‌شکسته ایم.
2706