2726
عنوان

یه مشورت درباره پیام به خاستگار

296 بازدید | 18 پست

بچه ها من یه خاستگار دارم که چند بار اومدن با مامان حرف زدن و چون من حسی بهشون نداشتم هر بار ردش کردم

الان دوستم گفت که اکثر شرایطی که میخوای رو داره چرا باهاش حرف نمیزنی شاید خوشت اومد

حالا مشکل اینجاست که ایشون فکر میکنه من مثل قبل با حجاب و نماز روزه ای هستم(چون خانوادم مذهبیه و من قبلا با حجاب بودم الان کمتر از یکساله دیگه چادر نمیپوشم و پیش نیومده منو تو خیابون ببینه)

و دوست ندارم اول بیاد خاستگاری و بعد بفهمه و بزنه زیرش

بنظرتون خودم بهش پیام بدم و بگم من فلان تغییرات رو کردم و اگه اوکی بود بیاد خاستگاری؟

یا کارم اشتباهه؟🤔

من که میدونم اخرش تموم سختی ها تموم میشن☁️✨

خب بگو ولی نه اینجوری 

مثلا نمیدونم پیام بده بگو من چه ملاکی دارم که مدنظر شاعه

میدونی یجورایی غیر مستقیم

اونطوری بگی ممکنه بد برداشت کنه

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بگو ولی نه اینجوری  مثلا نمیدونم پیام بده بگو من چه ملاکی دارم که مدنظر شاعه میدونی یجورای ...

اخه من کلا باهاش در ارتباط نیستم

با اینکه اشنان

اره الانم فکر میکنم بنظرم عجیبه پاشم برم بهش پیام بدم بگم اینجوریم😐😂

من که میدونم اخرش تموم سختی ها تموم میشن☁️✨
2728
اخه من کلا باهاش در ارتباط نیستم با اینکه اشنان اره الانم فکر میکنم بنظرم عجیبه پاشم برم بهش پیام ...

میتونی مثلا شمارش گیر بیاری تو کافه جایی 

قرار بزارین

دیگه میبینه میفهمه

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂

نه حرفی نزن 

پیامیم نده

اگه واسطه ای هست به واسطه بگو

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
دلم خواستگار خواست حیف متاهلم..به یاد دوران جواتی....

حال داریاچی بودهمش استرس

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
2706