2733
2734

بله صددرصده

اما امکان دوقلویی اینا ۵۰/۵۰

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره دیگه،چون لقاح مصنوعیه دیگه 

دو قلو هم بخوای میشه،ولی خب هزینش بیشتره دیگه

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
2731
اصلا کسی بوده یا میشناسین انجام داده باشه جنسیت اشتباه در امده باشه

همسایه ما 

نه 

پسر میخواست که شد

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
2738

اصلا برای تعیین جنسیت آی وی اف ارزش نداره 

اون همه برو و بیا و هزینه و آمپول و عوارض آمپول 

تعیین جنسیت صد در صد ولی احتمال بارداری تو هر بار آی وی اف ۲۵ درصد یعنی این همه اذیت بشی بعد امکان داره اصلا باردار نشی 

فقط برای نازایی ارزش داره اون هم آخرین مرحله درمان نازایی هست 

میدونی چند بار انجاک داد تا موفق بشه

سه بار 

البته این بنده خدا رحمش خیلی ضعیف بود وسنشم بالاس

میگن خوبه. که

کی میگه 

بیا از من که انجام دادم بپرس 

البته من نازایی داشتم 

فرقی هم نمی کنه برای آدم سالم هم ۲۵ درصد احتمال بارداری وجود داره تازه برای تعیین جنسیت مراحلش هم بیشتر 

خیلی هم سخته اصلا کار راحتی نیست 

من یه پسر دارم و خیلی دوست دارم اگه دوباره بچه دار شدم دختر بشه ولی بمیرم هم دیگه ای وی اف نمی کنم حتی بچه دار هم نمیشم 

2706