2733
2734
عنوان

من عاشق دختر ام...

275 بازدید | 12 پست

خانواده شوهرم همشون پسر دوستن

مثلا کسی بچش دختر بشه با ترحم نگاش میگنن میگن اخی ایشالله بعدیت پسر باشه

جاریم بچش پسر بود همش انقدر دورش میگشتن تو بارداریش

جاری بزرگم باردار شد بچش دختر بود تا ماه ۶ام اصلا نگفت بارداره بعدشم ک فهمیدن جنسیت خیلی دلشو شکونده بودن

ولی من بچم دختر بشه سرمو بالامیگیرم با افتخار میگم بچم دختره

کسی هم چیزی بگه نمیمونم حرف بخورم

مگه دختر چشههه

پسر خیلی خوبه هآا ولی دختر واقعا غم خواره 

اونقدری ک من نگران خانوادم میشم

داداشم نمیشه

اصلا ایشالله بچم دختر بشه 😑عاشق دخترم

الهی مادر فداش بشههه

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

نه_به_تبعیض_جنسیتی#  

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دختر تو راهی دارم اتفاقا مادر شوهرم با اینکه عممه با یه حالتی گفت وا دختره

اما من دلم خیلی شکست بغض کردم شوهرم گفت آره دختره نفس باباشه

مهم نظر خودت و شوهرته نه بقیه

زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸
2731

من و همسرم عااااشق دختریم البته هنوز بچه ندارم ولی دوست دارم خدا یه دختر خوشگل بهم بده 

خانواده شوهرمم شدیدا دختر دوست دارن چون دختر ندارن 

ولی مامانم و مادربزرگم هر روز خدا دعا میکنن خدا بهم پسر بده😐

من دختر تو راهی دارم اتفاقا مادر شوهرم با اینکه عممه با یه حالتی گفت وا دختره اما من دلم خیلی شکست ...

منو شوهرم جنسیت برامون مهم نیس

ولی دختر بیشتر دوست داریم

پسرم دوست داریم 

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
من و همسرم عااااشق دختریم البته هنوز بچه ندارم ولی دوست دارم خدا یه دختر خوشگل بهم بده  خانواد ...

شوهر منم عاشق دختررره

2738