2733
2734
عنوان

پسرم زردی داره دستگاه آوردیم خونه 🥺 میاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 45 پست
الاهی عزیزم، یه شب بمونه خوب میشه نگران نباش، تامیتونی مایعات بخور و بهش شیر بده تا شکمش کار کنه زود ...

عزیزم شیر خشک بهش دارم میدم چون دکتر گفت به علت ناسازگاری با خون مادره که زردی داره 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم شیر خشک بهش دارم میدم چون دکتر گفت به علت ناسازگاری با خون مادره که زردی داره 

خوب میشه نگران نباش مامانم به بچه خواهرم شیرخشت و ترنجبین داد خوب شد ولی خب من تایید نمیکنم همون دستگاه کافیه، 

عیبی نداره عادت میکنه

بیشتر بچها زردی دارن ایشالله زودی خوب میشه

فقط خیلی حواست باشه بدون پوشک و چشم بند زیر دستگاه نذاریش

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️
2738

آهان راستی تند تند تبشو بگیر چون دستگاه گرما میده آب بدنش هم کم میکنه سعی کن هر چند دقیقه شیرش بدی. شب هم نذار تو دستگاه

گلم پسر من برادر زاده هام و خیلی از بچه های فامیل زردی داشتن با روش انار پایین آوردیم

اینجوری 👇👇

یه انار شیرین بر میداری

حتما باید شیرین شیرین باشه

۵ تا دونه از انارها رو فشار بده آبش رو بریز تو قاشق چای خوری جوری که یک چهارم قاشق چای خوری بشه آب انار بریز دهن بچه تا ۳ روز این کار رو بکن معجزه میکنه 

بعدم زاج سفید از عطاری بگیر بریز تو یه قاشق آب بعد که اون کمی آب شد اون آب رو بمال با انگشتت به صورت و پیشونی و دست و پای بچه مواظب باش تو چشمش یا دهنش نره یه وقت همینکه بمالی به گونه هاش و پیشونیش و دست و پاهاش زردی رو میکشه

2706