2733
2739

زن عموم نمیدونم عروسی کی بود(من کوچیک بودم مامانم تعریف کرداهه)

آرایش و مدل موهاشو دوس نداشته همه رو شسته رفته خونه 

عروسی نرفت😐

گفتم اقبال نداشتم😐 

حالا مامانم میگه خیلی خوب شده بودا 

نمیدونم چش شده

امام حسینم تو بهترین گنج منی❤️
من عروسی خواهرم به شدت زشت بودم  ولی عروسی برادرم عاااااالی شده بودم همه چیم فوق العاده بود لب ...

خوشا به حالت

خدایا هرکی هرچی واسه ما میخواددوبرابرشو به خودش بده🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فقط دلیلش استرسه 

من یه عروسی بخوابم بریم ک مهم نباشه برام اینقدرررررر میکاپم عالی میشه ولی اگه بخوام برا یه جای مهم میکاپ کنم 

افتضاح میشه همش هی پاک میکنم از اول دوباره 

برنظرم فقط استرس دلیلشه

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
من عروسیم مادرشوهر دلیل شدم نذاشت برم اونی که می‌خوام رسما آفتابه برداشت هرکس دید گفت افتضاح شدی.عقد ...

ذلیل بشه ایشالا

2731
فقط دلیلش استرسه  من یه عروسی بخوابم بریم ک مهم نباشه برام اینقدرررررر میکاپم عالی میشه ولی اگ ...

منم اونجوریم اصلا ارایش نمیشینه تو صورت

خوشا به حالت

ذوق مرگ بودم البته خیلی زیاد تو خرج افتادم🤦🏻‍♀️😂

کسی که منو ریپلایی کردی اگه حرف چرت که درخور شخصیت خودت و تربیت خانوادگیته بهم گفتی جوابتو نمیدم تا بدونی ادم ندونستمت که جوابتو بدم 🙃 پس عقلتو به کار بنداز و  خودت احترام خودتو حفظ کن 🙂
2738
زن عموم نمیدونم عروسی کی بود(من کوچیک بودم مامانم تعریف کرداهه) آرایش و مدل موهاشو دوس نداشته همه ر ...

وا چرا

ن اتفاقا خشکه

پوست خشک ک ارایش خوب نگه میداره و خوب میشینه بهش

مامان من امروز ۷صبح ارایش بکن تا ۳روز اخ نمیگه اگر نشورش

پوستش خشک خشکه

برعکس برا من گریم عروسم بکنم تهش ۱ساعت میمون و بعدش شره میکنه😁😁😁😁

واقعا ارع تو ارایشگاه دوس داری وقتی میگه ارایشتو دوس داری قشنگ جفت پاه بری تو دهنش

دقیقا...😂😂

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜