2733
2734
عنوان

نذری عدس پلو دارم،برا خودم سختش میکنم،لطفا بیایید..

| مشاهده متن کامل بحث + 3566 بازدید | 72 پست
خدا قبول کنه عزیزم حقیقت استرس دارم چجور در بیارم غذامو اولین بارمه ولی خیلی دلم میخاد زود حس خوبش ...

اره گلم عدس پلو بدون گوشت 

من عدس و آب پز کردم 

۳ تا پیاز و رنده کردم و سرخ 

عدس ها رو ریختم توش -ادویه زدم -تفت دادم و رب زدم -بعد گذاشتم ۱۰ مین تفت بخوره 

بعد برنج و دم کردم و مواد و لاب لای برنج ها ریختم 

عدس پلو رو اینطوری درست میکنم همه عاسقشن

موتدشو ترکیب کن کشمش هم بزن با زعفرون و گلاب جدا شیکه اما زمانبر

منم بیشتر دیدم جدا میزارن

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره گلم عدس پلو بدون گوشت  من عدس و آب پز کردم  ۳ تا پیاز و رنده کردم و سرخ  عدس ه ...

عزیزم چ غذای کم هزینه ای افرین منم خوشم اومد

یعنی موادش در کل پیاز و رب و عدس و برنجه فقط؟

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
2731
اره گلم عدس پلو بدون گوشت  من عدس و آب پز کردم  ۳ تا پیاز و رنده کردم و سرخ  عدس ه ...

ببخشید شما کجا پخش کردید

من دلم میخاد ساعتی پخش کنم خیلی شلوغ نباشه تا فکر کسی نمونه،چون تعدادش کمه ب هرحال،براهمین سر ساعت پخش یکم موندم چ کنم

عزیزم چ غذای کم هزینه ای افرین منم خوشم اومد یعنی موادش در کل پیاز و رب و عدس و برنجه فقط؟

😅😅😅

من کلا غذاهام و ارزون در میارم و اینم بگم خیلیی خوشمزه میشه 

شوهرم ک عاشقشه (اصلا عدس پلو نمیخورد )الان فقط عدس پلویی ک من درست کنم میخوره .

آره گلم  برنج 

پیاز زیاد رنده شده  -روغن  -عدس  -ادویه (زردچوبه .نمک.فلفل سیاه.یک ادویه خاص دارم برام از جنوب میفرستن )

رب 

😁😁😁😁

ببخشید شما کجا پخش کردید من دلم میخاد ساعتی پخش کنم خیلی شلوغ نباشه تا فکر کسی نمونه،چون تعدادش کمه ...

گلم من دادم ب زباله گردا 

شب ساعت ۸ بود فک کنم 

منم ۱۵ تا درست کردم گلم 

خدا قبول کنه 

😅😅😅 من کلا غذاهام و ارزون در میارم و اینم بگم خیلیی خوشمزه میشه  شوهرم ک عاشقشه (اصلا عدس ...

حالا من میگم کشمش هم بخرم بزنم دلم میخاد کیفیت خوب باشه تعداد کمم باشه اشکال نداره،اولین بارمه خیلی حسلس شدم

حالا استرسم دارم،

2738
😅😅😅 من کلا غذاهام و ارزون در میارم و اینم بگم خیلیی خوشمزه میشه  شوهرم ک عاشقشه (اصلا عدس ...

خیلی خوبه با این ایده غذا میدی بیرون از کارت خوشم اومد

گلم من دادم ب زباله گردا  شب ساعت ۸ بود فک کنم  منم ۱۵ تا درست کردم گلم  خدا قبول ...

ممنونم عزیزم ازشمام قبول باشه

حالا من میگم کشمش هم بخرم بزنم دلم میخاد کیفیت خوب باشه تعداد کمم باشه اشکال نداره،اولین بارمه خیلی ...

گلم ما تو خانواده با زرشک و کشمش اصلااا رابطه خوبی نداریم 

این دستتوری ک بهت گفتم و امتحان کن عاشقش میشی 

رب زیاد نزنیی هاااا من برای ۱۵ نفر ۳ قاشق رب زدم

خیلی خوبه با این ایده غذا میدی بیرون از کارت خوشم اومد

دیگه خودهری مهم ادای دین 

بعد اونم من چندین بار اینجوری غذا درست کردم تت مراسما خوششون اومده 

مامانم هر ساله ۲ بار نذر میده خیلییی مفصل  ولی نذر من ک خیلی سادع تره جواب میدع 

من با همین نذرهای ساده خدا کلییی بهم داده 

گلم ما تو خانواده با زرشک و کشمش اصلااا رابطه خوبی نداریم  این دستتوری ک بهت گفتم و امتحان ...

برنج ۱۰ پیمانه بریزم؟

عدس چند پیمانه؟

پیاز چنتا؟

رب چنقاشق😅بببخشییید سواللم زیاده

دوسدارم امتحانش کنم

دیگه خودهری مهم ادای دین  بعد اونم من چندین بار اینجوری غذا درست کردم تت مراسما خوششون اومده&n ...

دقیقا من حرف شمارو قبول دارم

الان خیلیا بخاطر اینکه از اول نذری هاشونو مفصل دادن،الان نمیتون یا سختشونه

بنظرم ادم جوری نذر بده که نه خیلی بهش فشار مالی بیاد ن سنگین باشه

پدر شوهرم همیشه میگه جوری نذر کنید که فردا پس فردا بتونید بدید

اخه مادرشوهرم تقریبا تعداد بالا نذر میکرد قبلا😅

نذرت قبول باشه

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
2706