2726

سلام،خداروشکر موادشو دارم،فقط باید ظروف یکبار مصرف بخرم،میخام ب تعداد۱۰تا بدم ب بیرون،اما خیلی سختم میاد،تاحالا نذری ندادم،از طرفیم موقع پخش همسرم باید اومده باشه از سرکار،که ۶.۷.۸.۹میاد نسبت ب کارش

بنظرتون چجوری برنامه ریزی کنم بسلامتی تمومش کنم،چ ساعتی شروع ب پختن کنم و بچینم تو ظروف و پخش کنیم؟

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قبول باشه گل 

من تو ناه رمصون ۱۵ تا ظرف دادم بیرون 

صبح 

موادش و حاضر کن و دم دست بزار 

از ساعت ۳ -۴ شروع کن ب پخت و پز

ساعتهای ۶ اماده میشه - بکش تو ظرف و قاشق لزار درش و ببند و نو پلاستیک بچین و پخش کن 

حاجت روا شی

قبول باشه حاجت روا بشید  بنظرم از ۵ به بعد ۶ اینا شروع کنید. البته اگز همسرتون دیرتر بیاد از ...

سلامت باشید

حقیقت از خیلی وقته نذردارم بخاطر شرایطی دیرشد

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
نظری ندارم ولی دلم خواست😎🤣قبول باشه

عزیزم😅منم اولین بارمه ابن تعداد غدا میپزم استرس دارم

قبول باشه حاجت روا بشید  بنظرم از ۵ به بعد ۶ اینا شروع کنید. البته اگز همسرتون دیرتر بیاد از ...

راستی ترکیبی بهتره یا موادش جدا؟

ساعت تمومی کارش چقد متغیره بنظرم ۳شروع کن 

ممنونم بنظرتون عدس پلو ترکیبی خوبه یا مواد جدا؟

قبول باشه گل  من تو ناه رمصون ۱۵ تا ظرف دادم بیرون  صبح  موادش و حاضر کن و دم دست ...

خدا قبول کنه عزیزم

حقیقت استرس دارم چجور در بیارم غذامو اولین بارمه

ولی خیلی دلم میخاد زود حس خوبشو تجربه کنم

شمام عدس پلو دادین؟

ممنونم بنظرتون عدس پلو ترکیبی خوبه یا مواد جدا؟

موتدشو ترکیب کن کشمش هم بزن با زعفرون و گلاب جدا شیکه اما زمانبر

کار خوبووو خدا میکنع ک با کسی حرف نمیزنه🙃نه تو آنی ک همانی.......نه من آنم ک تو دانی🧸
قبول باشه عزیزم. از ساعتای ۲ شروع به پختن کنی ۵ تمومه کارت

ممنونم ❤

من اگه باشم پنج شروع میکنم نهایت هفت امادست تزئین شده و اماده پخش  قبول باشه التماس دعا

ممنونم عزیزم

از طرفیم میخام یه ساعتی پخش کنم که خیلی شلوغ نباشه تا فکر کسی نمونه

اخه۱۰تاس

2706