2703
2553

مخاطب بله

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بعد میفهمه که پیجش رو نگاه کردیم ??

ن جانم

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
2714
کجا باید بزنیم ???

همون قسمت قلب یا همون لایک درخواست دهنده ها 

میاره که مخاطب شما با نام مثلا yijln  اینستاس

شمارش سیو کن تو مخاطبات اگه با شماره اش اینستا نصب کرده باشه برات میاد تو پیشنهادای اینستات. اگه با ...

منی که با ایمیل نصب کردم هم برای اونا میره ???

از سال ٩٨ ت سایت بودم کاربریم متاسفانه 😢