2726

بچه ها از عصر کشاله ی ران راستم درد عجیب و وحشتناکی گرفته پای راستمم درد میکنه حتی استخوان زیر مثانه هم گاهی همه سمت راست

جریان چیه کسی تجربه داره... خیلی دردش زیاده 

من سر بارداری دومم درد کشاله ران داشتم 

اون استخوان هم عادیه گلم 

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
االان من نمیتونم راه برم از عصر اینم طبیعیه؟؟؟؟

ورم نداری ؟

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)
من درد مثانه دارم احساس میکنم الان یکی از رگای مثانم میترکه همشم احساس میکنم مثانم پره 

منم خیلی تکرر دارم یکدفعه پر میشه ولی کلا همش نگرانم نکنه عفونت ادرار باشه یا ....

ورم نداری ؟

ورم پا منظورمه

ددرد ملایم یا شدید؟؟ اون استخوان رو با دستم گرم میکنم بهتر میشه

بارداری اولم درد شدید. جوری که موقع از خواب بیدار شدن آروم راه میرفتم. ولی بارداری دوم و سوم کمتر بود 

االان من نمیتونم راه برم از عصر اینم طبیعیه؟؟؟؟

برا من ک واقعا بود ب دکتر گفتم گفت طبیعیه جوری بودم ک استخون ناحیه شرمگاهیمو میگرفتم راه میرفتم یا پاهامو نمیتونستم باز بسته کنم راحت دکتر از ۳۳ هفته امپول پرولوتون داد بهتر شدم و دردا قابل تحمل تر الان امپولا تموم شده باز همونجورم

2706