2733
2734

۲۵ سالمه متاهلم و باردار

دانشجو ارشدم مهندسی علم وصنعت هستم

بخاطر شرایط مادرم مجبور شدم آموزش محور کنم کلا ی ترم مونده

تو شغلم باهام لج کردن

گواهینامه مو پارسال رفتم کلاس ولی انقد مسئله پیش اومد نتونستم ادامه بدم

متنفرم از این وضع 

خانم ها توروخدا برای شفای مادرم دعا کنید مادرم فقط ۵۴ سالشه و سرطان مغز دارند من می دونم عید سال بعد  مامانم سال و خندون کنارمونه

با این شوهر زیر چطور رفتار میکنید؟👇

مردی که حرف دوستهاش براش مهمه و میگه چون دوستم این تایم هنوز سرکار هست نمیتونه باهم بریم، منم تنها نمیتونم ورزش کنم. شب از تایم ۸ تا ۱۰ میره ورزش. 

گاهی اوقات هم میره خونه دوستش پخله‌شن(همون پلی‌سِشن هس ولی من پخله‌شن میگم) بازی میکنن و ۱۲ یا ۱ شب میاد خونه!!! 

وضعیت طوریه که بخاطر اینکه دوستاش یه موقع بهش زن‌ذلیل نگن، بهشون دروغ میگه! مثلا من امروز مریض هستم یا من شهرستان هستم.

با این مرد چطوری رفتار میکنید؟

آیا شماهم عصبی می‌شود؟ 

آیا احساس می‌کنید شوهرتون خیلی ضعیف و ترسو هست و نمیتونه جواب دوستاشو بده؟

خودتون چه واکنشی نشون میدید؟

لطفا تک تک بنویسید!

پرنسس خانوم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن گند نزدی صبور باش تلاش کن درست میشه

متنفرم از این که کاری نصفه بمونه 

خانم ها توروخدا برای شفای مادرم دعا کنید مادرم فقط ۵۴ سالشه و سرطان مغز دارند من می دونم عید سال بعد  مامانم سال و خندون کنارمونه

یعنی دیگه شاغل نیستی ؟!

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
با این شوهر زیر چطور رفتار میکنید؟👇 مردی که حرف دوستهاش براش مهمه و میگه چون دوستم این تایم هنو ...

بهتره ی تاپیک بزنید وبی من موندم تا حالا کشته بودمش

یعنی دیگه شاغل نیستی ؟!

چرا شاغلم ولی یکم بحث شده بین من و صاحب شرکت 

قراردادم تا اخر خرداده 

نمیدونم تمدید میشه یا نه

2738
اگر به اینا میگی گند تو زندگیت من باید برم بمیرم با گندهایی که به زندگیم زدم 😂😂😂

کارام نصفه مونده همشون 

چرا شاغلم ولی یکم بحث شده بین من و صاحب شرکت  قراردادم تا اخر خرداده  نمیدونم تمدید میشه ...

آهان خب پس خوبه. بد ب دلت راه نده. انشالله که تمدید میشه 

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
آهان خب پس خوبه. بد ب دلت راه نده. انشالله که تمدید میشه 

ممنون امیدوارم البته بخاطر بارداریم نهایت تا مهر ماه برم ولی دوست دارم برم

ممنون امیدوارم البته بخاطر بارداریم نهایت تا مهر ماه برم ولی دوست دارم برم

😍حواسم به بارداریت نبود؛ ایشالا بعد اینکه فارغ شدی و کوچولوت بزرگ شد بازم برمی‌گردی به شاغل شدن...

بنظرم به این چیزا فکر نکن تو این ایام اصلا. فقط به مادر شدنت فکر کن که خیلی شیرینه😍