2726
عنوان

خانواده های نظامی بیاین یه دقه

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 26 پست
اگه قرار باشه برن بگن زنتو کمتر اذیت کن و این حرفا که چیزی درست نمیشه تازه شاید مرده متوجه بشه بیاد ...

خب چون اعصاب نداره باید پیگیر کنه شاید بتونه دکتر ببرتش دارو مصرف کنه 

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
نه ممکنه خود شوهره بویی ببره 

عجبا این بنده خدا دوستم خیلی آدم خوبیه ولی شوهرش روانیه واقعا.پیش روانشناسم نمیاد برا همین دنبال یه راه دیگس گفت شاید اینجوری از این طریق بشه کاری کرد درست شه

آبجیا اگه میشه یه صلوات مهمونم کنید حاجت مهمی دارم هرکی فرستاد بگه منم براش بفرستم ❤😙❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عجبا این بنده خدا دوستم خیلی آدم خوبیه ولی شوهرش روانیه واقعا.پیش روانشناسم نمیاد برا همین دنبال یه ...

نه  بابا  شوهره  میاد میگه آبرومو محل کار بردی  داستان میشه    

خدا کمکش کنه  شوهر دوستت خوب شه

میشه یه روز تایپک بزنم  بگم هورااااا بلاخره وزنم  ۶۰ کیلو شد  
2728
حفاظت میاد بهش میگه زنتو نزن خب شوهرش میفهمه که زنش لاپورتشو داده که نمیگه که حتمن کلاغا براش خبر بر ...

درسته

ولی از کسی شنیده بودم محل کارش بفهمن اینجوریه یکاری میکنن گفتم شاید خوب باشه

آبجیا اگه میشه یه صلوات مهمونم کنید حاجت مهمی دارم هرکی فرستاد بگه منم براش بفرستم ❤😙❤
اگه قرار باشه برن بگن زنتو کمتر اذیت کن و این حرفا که چیزی درست نمیشه تازه شاید مرده متوجه بشه بیاد ...

ببخشید نظامی چه قسمتی هست،منظورم ارتشی سپاهی ...

خدای مهربانم به عدد آنچه آفریدی و بهش علم داری شکر 
خب چون اعصاب نداره باید پیگیر کنه شاید بتونه دکتر ببرتش دارو مصرف کنه 

اره دیگه دقیقا

من شنیدم که هر کاری میکنن حفاظتشون میفهمه نمیدونم چطور این چیزارو نمیفهمن و پیگیری نمیکنن

اره زندگیشو جلو چشماش میارن

این شماره برا تخلفات پلیسه اخه این یه مشکل شخصی و خانوادگی