2737
2734
عنوان

خانمها بیایید واجبه

93 بازدید | 3 پست

من سیکلام تو این یکسال شده بود ۳۰ روزه 

اما اینسری که پریود شدم ۲۵ روزه شد میدونید علتش چیه ؟ 

قبلا اینجوری نبود 

دعاکنیدبرام خدا به منم فرزندی عطاکنه

در اقدام برای بارداری 

رحم که داره اماده میشه زود و دیر شدن پریود عادیه

دلایل دیگش 

تغییر فصل سرما و گرما 

و هرمونها و استرس و ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
در اقدام برای بارداری  رحم که داره اماده میشه زود و دیر شدن پریود عادیه دلایل دیگش  تغی ...

چندماه اقدام بودم ای وی اف و چندتا چیزه دیگه اما منفی شد دیگه ول کردم یعنی امکانش هست بارداربشم

دعاکنیدبرام خدا به منم فرزندی عطاکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندماه اقدام بودم ای وی اف و چندتا چیزه دیگه اما منفی شد دیگه ول کردم یعنی امکانش هست بارداربشم

اره عزیز 

توکلت به خدا باشه

منم خیلی درمان کردم نشد تا ول کردم باردار شدم عزیز

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2728