2733
2734

خیلی حرصم میده خیلیی امروز مادر شوهرم پیشم بود شوهرمم سرشو گذاشته بود رو پام منم داشتم موهاشو نوازش میکردم ی دفعه مادرشوهرم برگشت گفت جهیزیه باید همه چیت تک باشه ها ما الکی خونه صدو هفتاد متریو اینجور چیزا دراختیارت نذاشتیم منم دیدم اگه جواب ندم اعصابم تا ی هفته آتیش میگیره برگشتم گفةم مگه منو برا پول گرفتین؟گف آره منم ب شوهرم گفتم مادرتو تحویل بگیرا امیر از این ب بعد نبینم بگی مامانم زن خوبیه مادر شوهرمم گف باور کردی؟؟شوخی کردم ناراحت نشیا فقط گفتم چون تک دختری مامانت اینا همه چی باید برات بخرن منم گفتم اونش ب هیشکی مربوط نیست هر وقت نیاز ب نظر داشتم از شما سوال میپرسم خوب جواب دادم؟؟سر جهیزیه و پول خیلی اعصابمو خورد میکنه بچه ها 

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم والا مادرشوهرم اهل بحث نیست هیچوقت تو موفیعت شما نبودم ولی اگه همیشه بهت تیکه میندازه اره خوب جوابشو دادی ولی مشخصه با سیاسته شما هم با سیاست باهاش رفتار کن که جلوی شوهرت بده نشی

2728
2738
من کاری به شما و مادر شوهرت ندارم ولی شوهرت این وسط ... نه جلو مادرشو میگیره نه شما  هنوز نرفتی ...

یعنی چی؟؟بعد اینکه بخوایم بریم سر زندگیمون بدتر میشه یعنی؟

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️

😐😐😐من فقط نگاه

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
واي باورم نميشه اينجوري جواب داده باشي!!!!!!

نه همینجوری جواب دادم اگه نمیدادم دو ساعت بعدش نشخوار میگرفتم دوباره

2706