2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی

461 بازدید | 49 پست

هفته هفتم دستام باد کرده امروز رفتم بیمارستان فرستادنم بلوک زایمان دختر متخصص ویزتم کنه بعد صدای جیغ خانوما میومد خیلی ترسیدم۰اصلا یجوری شدم بدنم سست شده

حالا خوبه یدونه طبیعی آوردم اما راحت بود این صداها از ذهنم نمیره بیرون

خدایا خیلی سخته خیلی خیلی خیلیییییییی 

لعنت ب طبیعی 

لعنت لعنت واییییییییی حالم بد شد

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم به قول خودت یکی آوردی اینم مثل همون مطمئن باش سختر از اولی نمیشه چون تجربشو داری...از الان بخوای اینجوری استرس بکشی میتونی چن هفته دیگ باید همین استرسو داشته باشی بیخیال اصلا شایدبچت نچرخید رفتی سزارین 

İyi ki sevmişim seni

میگم من این ماه اقدام کردم 

hmg و hcg تزریق کردم و کلا همه چی خوب بود 

دکترم گفت همزمان مدروکسی پروژسترونم بخور اگه پریود نشدی تست بده 

من باید ۲۳میشدم،ولی هنوز نشدم 

هیچ علائمی هم ندارم ،فقط زیردلم مث پریودی دردمیکنه 

نه لکه بینی نه تهوع و سرگیجه....هیچی ندارم 

چیکارکنم؟؟؟تست بدم ندم؟

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
من یکی آوردم برام خیلی راحت بود

من خاستم بمیرم خیییلی سخت خیییلی خیلی یعنی حدس میزنم مردم و زنده شدم

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
چجوری زایمانت راحت بود؟؟ 

کلا از زمان درد تا زایمان دو ساعت طول کشید واقعا خوب بود نمیگم درد نداشتم اما قابل تحمل بود اصلا جیغ هم نزدم جوری ک ماما میگفت چرا صدات در نمیاد

2706