2737
2734
عنوان

بیاین قضیه امشب رو تعریف کنم...

1943 بازدید | 22 پست

خانوما من یک ساله که با شوهرم عقدم تو این دوران قهر و آشتی خیلی زیاد داشتیم ، آخرین بار حدودا یک ماه پیش بود که دعوا کردیم و از اون موقع کلا از حال هم بی خبریم، تو این مدت شوهرم یه شب بهم پیام داد نتم خاموش بود خواستم جواب بدم وقتی نتم رو روشن کردم فهمیدم پیامش رو پاک کرده و دیگ پی اش رو نگرفتم و اینکه شوهرم به خانوادش هیچی نگفته بوده در مورد دعوا تا اینکه کلی سوال پیچ کردن اونم قضیه رو به خانوادش گفته، خلاصه امشب پدر شوهرم اومد و با مادرم صحبت کرد گف دخترتون پشیمون شده ؟ چرا این دو نفر آنقدر با هم دعوا دارن ؟اینا که آنقدر دیوونه و عاشق بودن که هیشکی مثل اینا نبود ،از الان که دوران خاطره هاس یک ماهه بی خبرن وای به حال وقتی که برن زیر یه سقف ، اون دوران که با خانواده شوهر زندگی می‌کردن دیگه تموم شد پسفردا برن سر خونه زندگیشون دیگه نه منم نه شمایی خودشونن و سقف بالا سرشون ، مادرم هم اومد همه پیامای اون شب منو شوهرم رو به پدرش نشون داد ( من احساس میکنم شوهرم خسیسه و دعوای اون شبمون سر همین بود و بیشتر حق ها با من بود ) پدرشوهرم وقتی چت ها و حرفای پسرش رو دید از خجالت سرخ شد گف اصن این چه حرفیه که پسر من زده ؟ طرف جلو نامزدش پز میده ، این پسره من حرف بیهوده و ورشکستگی میزنع ؟ 

خلاصه آخرش گف باید دخترتون و پسرم باهم بشینن حرف بزنن ، اینجوری زندگی اینا پیش بره هم زحمات من به باد رفته هم زحمات شما 

واسه حل شدن مشکلات زندگیم یه صلوات بفرستید 🙏💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حرفی ؟ سخنی ؟ راهنمایی نداری بهم بگی ، میترسم وقتی میرم با شوهرم حرف بزنم لال بشم نتونم هیچی بگم

بهتره برين در حضور مشاور مشكلاتتون رو بگيد تا بازم به دعوا و قهر ختم نشه

بهتره برين در حضور مشاور مشكلاتتون رو بگيد تا بازم به دعوا و قهر ختم نشه

فکر نکنم دعوا بشه ، چون فهمیدم حال شوهرم خیلی خرابه پدر شوهرم میگف پسر من یه پسر شوخ طبع بود اما الان تبدیل شده به یه روح😐 

2738
خب الان بیشتر راجب پدر شوهرت گفتی ک چی گفته درباره شوهرت چیزی نگفتی ک ما راهنماییت کنیم

فقط میخام بدونم که وقتی رفتم پیش شوهرم چی بگم بهش میترسم پیش اون لال مونی بگیرم 😂

آخه نمی‌دونیم دعوا سر چیه .چی رد و بدل شده

دعوا سر خسیس بودن بود خواهر من ، نتم تموم شده بود با اینکه دلم میخاس به عنوان مرد زندگیم اون واسم بگیره اما اصن به رو خودش نیاورد! تازه پرو پرو هم بهم گف خونه مامان باباتی لزومی نداره من خرجتو بدم 

خب اگه وذقعا خسیس باشه خیلی اذیت میشی عزیزم،بعد این خیلی غیر طبیعیه که یک ماه ازت حبر نگیره ما تازه مذهبی بودیم ولی تو اوج دعوا هم مهال بود یه روز پیام ندیم یا زنگ نزنیم.از اینکه واقعا دوستت داره مطمئن شو اول بعد تمام چیزهایی که برات مهمه رو با جزییات مطرح کن سعی کن احساسی تصمیم نگیری سعی نکن از این دوری سواستفا ه کنه و احساسات جلوی منطقتو بگیرهاگه منطقا بهس حق دادی و پذیرفتیش فرصت برای عاشقی زیاده ولی اگه احساسی تصمیم گرفتی دیگه ممکنه چندتا عاقلم نتونن زندگیت رو درست کنن.

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
دعوا سر خسیس بودن بود خواهر من ، نتم تموم شده بود با اینکه دلم میخاس به عنوان مرد زندگیم اون واسم بگ ...

شاید لازم باشه تخصصی تر بررسی کنید برید مشاور

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2706