2726
عنوان

رو یکی کراش دارم ک خیلی دوره...! 😐

243 بازدید | 16 پست

من یکیو میشناسم یساله ولی از نزدیک ندیدمش... در واقع دوست یکی از دوستای صمیمی مه که از تو گروه اشنا شدم باهاش... الان حس میکنم ازش خوشم میاد خیلیم از خودش عکس و فیلم میزاره 

ولی خیلی دوره اون این سر ایرانه من این سرش 😂

از یه طرفم با توجه به روابط اشتباه قبلم خیلی خیلی میترسم ک باز با کسی برم تو رابطه و اذیت بشم 😑

بنظرتون چ کنم بیخیال شم یا چی؟ 

بیخیال شو

توو دنیا۷۹۴۶۳۴۵۱۹۲ آدم هستن که...آفرین! همینجوری که به اعداد توجه نکردی،به حرفاشونم توجه نکن            به قولِ دکتر انوشه:«رمز آرامش تو اینه که بدونی رفتنی میره، اومدنی میاد، موندنی میمونه، شدنی میشه، نشدنی نمیشه و غصه خوردن تو هم هیچ تاثیری تو این رفت وآمدها و شدن و نشدنها نداره!🖤🕊»پس لحظه لحظه ی زندگیتو بخاطر چیزایی که نمیتونی تغییرشون بدی، پوچ نکن!🤍این متن رو همیشه سرلوحه زندگیتون قرار بدید؛“راضی باش” به هر چی اتفاق افتاد که اگه خوب بود زندگیتو “قشنگ” کرد و اگه بد بود تو رو “ساخت” …“مدیون باش” به همه آدمای زندگیت که خوباش بهترین “حسارو” بهت میدن و بداش بهترین “درسارو” …“ممنون باش” از اونی که بهت یاد داد همه شبیه “حرفاشون” نیستن و همیشه همونجوری که میخوای “پیش نمیره” …زندگی همینقدر ساده اس من انتخاب کرده ام شاد باشم ..https://abzarek.ir/service-p/msg/1371242

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو مروارید بنفشی..من پاستیل بنفشم. جدا از شباهت اسمیمون..ما حتی کراش زدنامونم مث همه... کراش من کل ...

امان از فاصله ها 😂

میدونی برام کاری نداره مخشو بزنم ولی واقعا دوره چجوری باهم بریم بیرون خب 😑😂

امان از فاصله ها 😂 میدونی برام کاری نداره مخشو بزنم ولی واقعا دوره چجوری باهم بریم بیرون خب 😑😂

واااای دقیقا دختر🥲

برا منم کاری نداره..حتی چتی چندوقت پیش مخشو زدم..ولی وقتی یادم اومد اون ، اونسر دنیاس..و معلوم نیس چه غلطی میکنه😂خودم فاصله گرفتمم..

حالا موندم چحوری فراموشش کنم..سخته..خیلی برام منحصر به فرده

واااای دقیقا دختر🥲 برا منم کاری نداره..حتی چتی چندوقت پیش مخشو زدم..ولی وقتی یادم اومد اون ، اونسر ...

کجاست؟ از یه کشور دیگه ک خیلی سخت تره ☹️

ینی اون نمیشناست؟ 

من کراشم دوستمه گاهی وقتا حرف میزنیم ولی دوست دارم باهاش باشم

کجاست؟ از یه کشور دیگه ک خیلی سخت تره ☹️ ینی اون نمیشناست؟  من کراشم دوستمه گاهی وقتا حرف میز ...

کشورشو نمیگم یه وقت نشناسنم..😂

میشناسه منو..فامیل دوریم..آخرین دیدارمون ۷ سال پیش بوده..من اونموقع تو بند این حرفا نبودم..

الان نزدیک ب دوساله بدجور میخوامش..

چند وقت پیش یه فالگیری بهم گف اون پسر تو رابطه اونجور که تو میخوای نیست یا وارد رابطه شدن باهاش خوب نیس🥲

2706