2737
2734

یک میلیونو ۶۰۰ تومن بله من یکجا دادم فردا فنی ۲ دارم

شازده کوچولو:وفاداری یعنی چه؟  روباه:یعنی اگ توی سیارت یک گل دیگه بود تو عاشق گل خودت باشی   لطفا لایک نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۲۸۰۰

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
2738
کلا چقدر برا گواهینامه پول میخواد

یک میلیونو ۶۰۰ هردفه هم ک رد بشی ۱۰۰ تومن میدی

شازده کوچولو:وفاداری یعنی چه؟  روباه:یعنی اگ توی سیارت یک گل دیگه بود تو عاشق گل خودت باشی   لطفا لایک نکنید
خیلی زیادهههههع

سال ۹۴ جک ۶۵میلیون بود الان شده ۵۰۰ تومن .

😱 من ۳۰۰ ثبت نام کرده بودم سال ۹۴ نمیدونستم اینقدر قیمتش تغییر کرده😐میگفتم حالا نهاااایتا ۱تومن

خودت میگی سال ۹۴   

کاربری قبلیم ترکیدبخاطر حرف حق / خداجونم اگه در جهت هدفی ساخته نشده ام پس نزار بیهوده واسش تلاش کنم 
2706